Zdalna księgowość

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
adik356
Posty:5
Rejestracja:21 lut 2019, 19:41

08 sty 2020, 20:20

Mozna znaleźć godna zaufania księgową czy biuro rachunkowe na uslugiksiegowe. pl , w sumie bardzo praktyczne informacje tez tam regularnie są zamieszczane, więc można być na bieżąco ze zmianami
MarcinC
Użytkownik
Posty:23
Rejestracja:01 paź 2020, 10:44

25 lut 2022, 16:18

Jak dla mnie zdecydowanie lepej zatrudnić do współpracy doświadczoną ksiegową, dzięki której będzie można po prostu sprawnie prowadzić firmę i nie przejmować się terminowością rozliczeń. Ja polecam z Warszawy, z ul. Lanciego biuro rachunkowo Abacus. Współpraca kompleksowa, rozliczanie spółki i pracowników. To mi sie bardzo podoba, tym bardzej, że reprezentują firmę np. przed urzędami skarbowymi
mustang
Użytkownik
Posty:230
Rejestracja:30 lis 2017, 19:43

31 mar 2023, 07:58

Księgowa to jedno, jeszcze żeby ułatwić ogarnianie takich irytujących formalności, to trzeba ogarnąć dobry program do faktur. Tu polecam program aFaktury - z jego pomocą z łatwością wystawisz różne dokumenty.
Awatar użytkownika
wtyczka
Posty:8
Rejestracja:18 lip 2019, 20:31

13 kwie 2023, 21:06

my od kilku lat współpracujemy z firmą ksiegowiwroclaw. pl która zajmuje sie całą naszą księgowością . Wszystko jest prowadzone z nienaganną starannością.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl