Co do jedzenia w pracy?

Pochwal się swoją ciekawostką, zabłyśnij w towarzystwie.

Moderator: mkamil

Mannia
Użytkownik

22 maja 2018, 09:53

My specjalnie nawiązaliśmy współpracę z firmą zajmującą się cateringiem. Nikt u nas nie ma czasu na gotowanie, dlatego wspólnie uznaliśmy to za idealny pomysł. Od dłuższego czasu potrawy dostarczają nam http://www.lasuch.waw.pl/ , którzy charakteryzują się domowymi posiłkami wysokiej jakości! Zdecydowanie polecam.
aleksm
Użytkownik

18 cze 2018, 10:59

Teraz mam ten komfort, że zabieram ze sobą codziennie jedzenie do pracy, ponieważ zamawiam sobie dietę pudełkową z Optimal Fit. dzięki temu mam zawsze gotowe posiłki i nie martwię się, że będę głodny w pracy.
Grvert
Użytkownik

21 cze 2018, 09:12

Oprócz samego jedzenia i przekąsek do pracy, warto przemyśleć równie ważną kwestię jaką jest odpowiednie nawodnienie organizmu. Dorosły człowiek powinien spożywać około 2-2.5 litrów wody dziennie. Oczywiście wodę można zastąpić innymi napojami jak np. kawa lub herbata, ewentualnie soki z niską zawartością cukru. Osobiście polecałbym do śniadania lub jakiegokolwiek posiłku w pracy zaparzyć sobie dobrej, aromatycznej herbaty. Nie od dziś wiadomo, że herbata ma bardzo dobry wpływ na nasz organizm. Właściwości herbaty pomagają chronić nasze serce, a także przedłużają młodość. Ja w największej mierze lubię pić herbatę ze względu na to, że każdy łyk sprawia iż na chwilę zapominam o całym świecie, jest to taka moja chwila relaksu i wyciszenia podczas całodziennego zgiełku. Moją ulubioną herbatą jest https://www.domherbat.pl/product-pol-82 ... Blend.html jest to wysokiej jakości herbata assam o bardzo intensywnym i aromatycznym smaku z delikatną nutką słodu. Wystarczy zalać herbatę świeżo zagotowaną wodą i odczekać minutę, aby móc cieszyć się wspaniałym smakiem tego napoju.
Vernon
Użytkownik

20 lip 2018, 15:03

Ja ostatnio mam ze sobą zawsze lunch w pracy, ponieważ od kilku miesięcy zamawiam sobie catering dietetyczny warszawski dzień od pana gesslera. Dania są świetnie przygotowane i dobrze skomponowane.
Krys89
Użytkownik

26 lip 2018, 13:49

Wszystko zależy od twoich upodobań kulinarnych. Jeżeli w pracy posiadasz kącik kuchenny, to tak naprawdę możesz zabrać ze sobą wszystko. U mnie w biurze akurat, posiadamy stołówkę, gdzie możemy zakupić różne posiłki. Nie mniej jednak zauważyłem, że sporo ludzi zamawia jedzenie z zewnętrznych lokali, jak np. pizzę https://www.pizzadominium.pl/lokale/warszawa-brodno sam bardzo często tak robię, gdyż uwielbiam pizzę. Dodatkowo firma zamierza wprowadzić comiesięczny dzień pizzy, co nie ukrywam bardzo mnie ucieszyło.
mbaczal
Użytkownik

11 lut 2019, 21:34

W pracy też wolę zjeść ciepłe przekąski niż zwykłe kanapki, które tylko na chwilę zaspokoją uczucie głodu. Posiłek powinien dostarczyć nam energii i być pełnowartościowy. Koleżanka poleciła mi gotowe dania https://www.proporcja.pl/, które wystarczy podgrzać w mikrofali. Składają się z mięsa w sosie i dodatku w postaci ryżu lub kaszy, w zależności od preferencji. W drodze do pracy zwykle wstępuję do Żabki i tam kupuję pudełeczko. Nie trzeba przechowywać go w lodówce, czytałam że dzięki specjalnym technologiom, żywność przez długi czas zachowuje świeżość
Awatar użytkownika
jack123

13 lut 2019, 13:41

brrr
czosnekwrg
Użytkownik

19 lut 2019, 12:33

Ostatnio zacząłem dorzucać produkty z czarnego czosnku. Zdecydowanie było warto, gdyż jest on niezmiernie zdrowy a do tego dochodzą dodatkowe walory smakowe! Rewelacyjna sprawa. Zaopatrujemy się z www.czarny-czosnek.net .
Vernon
Użytkownik

10 mar 2019, 19:30

Chyba najlepsze jedzonko do pracy to fajne pudełko! Odkąd jestem na diecie z Warszawskiego Dnia to autentycznie ciężko mi sobie wyobrazić, żebym w czasie pracy jadł cokolwiek innego! A Warszawski dzień - po prostu pycha!
Awatar użytkownika
undoneewareos

12 mar 2019, 19:44

Ja zazwyczaj robie sobie do pracy ryż z kurczakiem. Robi się to bardzo szybko i jest bardzo smaczne
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie