Ciepłe kurtki zimowe

Pochwal się swoją ciekawostką, zabłyśnij w towarzystwie.

Moderator:mkamil

K4rolcia
Użytkownik
Posty:22
Rejestracja:06 sie 2018, 14:34

02 lis 2018, 12:01

Dziewczyny powiedzcie gdzie kupujecie kurtki na zimę? Dla mnie udało się znaleźć bardzo ładne kurtki na zimę na stronie https://zoio.pl/odziez-damska/okrycia-wierzchnie/kurtki-zimowe/. Jednak mam do was pytanie, na co wy podczas tak istotnego zakupu zwracacie uwagę. Czy możecie zaproponować jakieś ciekawe propozycje w przystępnej cenie? Będę dozgonnie wdzięczna. :)
Florka
Użytkownik
Posty:81
Rejestracja:23 paź 2017, 09:22

14 lut 2019, 11:00

Zima już na szczęście mija :) Trzeba się rozejrzeć za jakimiś wiosennymi kurteczkami. Co byście poleciły? Co będzie w tym roku modne?
Awatar użytkownika
Pralink
Posty:18
Rejestracja:14 lut 2019, 10:59

14 lut 2019, 11:50

Ja już zamówiłam sobie kurtkę na wiosnę w sklepie Infinityfashion, bo ponoć zima ma już niedługo się skończyć, więc nie chcę żeby wiosna mnie zaskoczyła:) Tam mają rzeczy właśnie w moim stylu - kobiece, a równocześnie wygodne i bardzo dobre jakościowo. To nie pierwszy mój zakup u nich i zawsze jestem zadowolona z zakupów u nich. Co dla mnie ważne, mają bardzo dobrą rozmiarówkę - noszę numer 38 i zawsze właśnie 38 od nich pasuje na mnie idealnie. Co w znacznym stopniu ułatwia mi zakupy.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl