Oprogramowanie ERP - wytłumaczcie

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator: mkamil

iowaa
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 16 lis 2017, 10:46

31 sty 2019, 15:02

Cześć, jestem asystentką w pewnej dość dużej firmie i ostatnio dostałam wiadomość od zarządu, że zostanie u nas wprowadzony taki program: http://www.unit4.com/pl/produkty/erp. Słyszałam już o ERP, ale nigdy nie miałam z tym do czynienia. Czy ktoś z was może mi wyjaśnić, na czym dokładnie polega jego działanie i czy obsługa jest trudna?
Obrazek
Awatar użytkownika
pomaranczovy
Posty: 12
Rejestracja: 08 lut 2019, 13:38

11 lut 2019, 19:27

Powiem Ci że takie oprogramowanie to przede wszystkim znaczące ułatwienie w zarządzaniu danym sektorem firmy. My np. korzystam z epr w zakresie obsługi produkcji, logistyki i sprzedaży. Oprogramowania zamawialiśmy od CFI , są intuicyjne w obsłudze a więc sądzę że i Ty szybko połapiesz się o co w tym chodzi. Zaletą tego sprzedażowego o które pytasz jest przede wszystkim bardzo sprawna, elektroniczna wymiana danych i kompleksowe planowanie działań sprzedażowych. Jeśli korzystałaś z popularnego niegdyś maga, nie mam wątpliwości, że sobie poradzisz z epr i będziesz zadowolona z funkcjonalności nowocześniejszego i praktyczniejszego oprogramowania.
Awatar użytkownika
greatme
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2019, 14:39

22 lip 2019, 14:46

Ciesz się, ze wprowadzono u Was system ERP... jeżeli mowa o dużej firmie, to ERP, czy CRM moim zdaniem jest nawet koniecznością. Na pewno po tych kilku miesiącach praca w obrębie produkcji przebiega znacznie sprawniej - tak sądzę. Ogólnie rzecz ujmując ERP jest systemem, który pozwala kontrolować wszystkie przestrzenie produkcji - wiesz dokładnie ile kto pracuje, nad czym, ile czasu będzie potrzebował, jakich zasobów - nie trzeba pamiętać, bo program pamięta :D Zastanawia mnie tylko wybór - dlaczego taki ERP - jest wiele popularniejszych np. https://www. drit. pl/system-do-zarzadzania-produkcja system erp enova z super wsparciem i szkoleniami itd.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie