Biuro rachunkowe, czy księgowa?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator: mkamil

Awatar użytkownika
DagmaraK44

29 cze 2019, 23:39

Jak dla mnie bardzo dobrą ofertę ma biuro księgowe PLUS Katowic. Biuro oferuję profesjonalne usługi w świadczeniu profesjonalnych usług z zakresu rachunkowości, płac i kadr.
Awatar użytkownika
karolbudnowski

03 lip 2019, 22:46

Według mnie zdecydowanie biuro księgowe jeśli mniejsza firma. Tu biuro Abacus z Warszawy z ul. Lanciego jest naprawdę OK. Terminowe i dokładne rozliczenia, dobra pomoc księgowej
Mannia
Użytkownik

09 lip 2019, 22:23

Ja zupełnie nie żałuję, że jesteśmy wspierani przez biuro rachunkowe. Z resztą bez nich byłoby nam dosyć ciężko. Całe szczęście, Abacus https://www.adamus.net.pl/ z Ursynowa to prawdziwi mistrzowie w tej dziedzinie. Księgowość i rachunkowość mają w małym palcu!
czosnekwrg
Użytkownik

10 lip 2019, 23:11

Biuro rachunkowe Tax Quatro http://taxquatro.pl/ utwierdziło mnie w przekonaniu, że księgowość jest w firmie niezmiernie ważna a do tego nie można jej prowadzić na własną rękę. Oni na nasze zlecenie spisali się znakomicie, prowadzenie ksiąg to dla nich pestka i błahostka .
Awatar użytkownika
Enko

11 lip 2019, 10:34

Zalezy wszystko od wielkości firmy, jeżeli jest mała to wystawianie faktur możesz robić smodzielnie np. za pomocą programu Faktura Small Business od MEGA-TECH a następnie gdy będą gotowa przekazywać je do księgowej. Biuro wybrałbym gdyby firma była duża:)
Vernon
Użytkownik

15 lip 2019, 12:54

U mnie nic się nie zmienia. Gama z Myśliborskiej to od lat ta sama firma, która stara się pomagać przedsiębiorcom i za to olbrzymi plus. DOskonała księgowość ze stolicy, na którą można liczyć.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie