Jakie macie hobby na co dzień?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

pracoholik
Użytkownik
Posty:22
Rejestracja:01 cze 2019, 08:06

11 cze 2019, 08:10

Tak, jak w temacie. Jakie hobby macie na co dzień? Co robicie w swoim wolnym czasie?
abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

24 cze 2019, 17:29

Moje hobby to ważenie piwka! Smakuje ono znacznie lepiej niż te znane ze sklepów. Jednakże, wytwarzanie go nie byłoby możliwe bez specjalistycznych składników
nobu1989
Użytkownik
Posty:243
Rejestracja:06 maja 2019, 17:24

01 lip 2019, 21:42

Quad pozwala mi wyżyć się, wyładować a przede wszystkim odpocząć po trudach pracy. Znajomy polecił mi zainteresować się ofertą http://www.taurus.gda.pl/ - to właśnie dzięki nim w moje ręce wpadł znakomity sprzęt. Radzi sobie w różnych, nawet najtrudniejszych warunkach!
czosnekwrg
Użytkownik
Posty:418
Rejestracja:07 sty 2019, 08:31

10 lip 2019, 23:27

Moje hobby to kulturystyka. Jednakże, tego typu ćwiczenia nie muszą wiązać się z chodzeniem na siłownię - wystarczy zakupić stosowny sprzęt. A ten dostarczyli mi https://xfitnes.pl/ . Obciążenia, gryf, pomost czy ławka - pochodzą z ich oferty!
kowalski007
Użytkownik
Posty:300
Rejestracja:16 sty 2019, 19:40

24 sie 2019, 13:51

Bardzo lubię wypływać na dorsza. Rejsy po Bałtyku, organizowane przez http://nadorsze.kolobrzeg.pl/ + polowanie na rybki to ogromna radocha. Dobrze mi idzie wyładowanie w ten sposób.
kewa3939
Użytkownik
Posty:426
Rejestracja:03 sie 2018, 16:08

24 wrz 2019, 16:09

Jak pogoda sprzyja, to wynajmuję łódź na Zegrzu i pływam! Sprawia mi to sporo radochy a ja jestem w stanie w pełni się uspokoić, zrelaksować się po trudach pracy.
giron008
Użytkownik
Posty:307
Rejestracja:27 mar 2019, 11:01

02 paź 2019, 15:04

Gdy pogoda, jak i pora roku pozwalają to zabieramy jacht nad wodę i wyruszamy w podróż! Jednakże, mieliśmy dosyć spory zastój, gdyż brakowało nam stosownych akcesoriów. Całe szczęście, te dostarczyli nam Yach Constructions https://yachtconstructions.pl/ . Otrzymany osprzęt, czy balustrady spisują się wedle naszych oczekiwań.
Awatar użytkownika
Tuhaj
Posty:19
Rejestracja:18 lis 2019, 12:48

22 lis 2019, 11:34

Ja interesuję się numizmatyką. Każdemu, kto docenia te już nieco zapomniane zajęcie, polecam sprawdzić Krakowski Salon Numizmatyczny Gibon Kraków. Doskonale znają się na rzeczy, jak mają solidnego i godnego zaufania rzeczoznawcę, potrafią oszacować faktyczną wartość zbioru. Do tego, ostatnio sprzedawałem u nich zbiór starych pocztówek i naprawdę zaproponowali mi uczciwą cenę. Za tę kwotę mogłem wykupić sobie abonament na monety złote, które z uwielbieniem kolekcjonuję :) Także polecam gorąco, hobby naprawdę relaksujące i w dodatku to niemal inwestycja na przyszłość :)
mmario2
Użytkownik
Posty:67
Rejestracja:02 mar 2018, 12:04

10 sty 2020, 16:38

Lubię grać na elektroakustycznej gitarze ;) Niedawno postanowiłem odświeżyć pasję ze studiów i zamówiłem instrument na megascena.pl tego się nie zapomina podobnie jak jazdy na rowerze hehe
Awatar użytkownika
FredRed
Posty:11
Rejestracja:03 mar 2020, 13:33

04 mar 2020, 10:42

Ja lubię łowić ryby, to naprawdę odpręża i relaksuje. Polecam każdemu. Jeśli dopiero zaczynacie przygodę z wędkarstwem albo już coś tam wiecie, sprawdźcie koniecznie sklep PolandFishing. Mają ogroooomny wybór przeróżnych produktów, niezbędnych do tego hobby. Mam od nich pudełko na przypony ale także wędkę Matrix. Ogólnie sprzętu znajdziecie tam mnóstwo - od wędek właśnie po spławiki, haczyki, zanęty itp. Wszystko w konkurencyjnych cenach. Szybka dostawa i bezproblemowy kontakt. W razie wątpliwości zawsze pomogą wybrać najkorzystniejszą opcję. Moja wędka służy mi już kilka lat, nigdy nie miałem z nią problemów. Solidnie wykonana, lekka, nic się nie zacina. Polecam :)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl