inwestycja w nieruchomości

Dysponujesz wolnym kapitałem i chciałbyś zainwestować go w ciekawy pomysł. To właśnie dział dla Ciebie.

Moderator:mkamil

biznesmenka
Użytkownik
Posty:255
Rejestracja:13 lut 2013, 09:19

23 maja 2018, 18:21

Zgadzam się w całej rozciągłości. Jeśli ktoś dysponuje odpowiednio dużą sumą, kupno domu czy mieszkania to zawsze dobra opcja.
Mnie wpadły ostatnio w oko nieruchomości w miejscowości Banino: http://hbinwestycje.pl/finansowanie . Wydaje mi się, że to dobra opcja dla wszystkich, którym z jakiegoś powodu obrzydł sam Gdańsk, ale chciałyby mieć dobry dojazd do tego miasta.
kamciare
Użytkownik
Posty:64
Rejestracja:14 maja 2018, 12:03

25 maja 2018, 14:49

Zobacz sobie także tego dewelopera, bardzo dobrze buduje i jakościowo mieszkania są wykończone na tip top. Podoba mi się ich aranżacja, ogólnie podejście do klienta oraz ukłon w stronę niego jeśli chodzi o udogodnienia https://www.asadevelopment.pl/ myślę, że spokojnie warto się zainteresować
abba
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:30 maja 2018, 21:32

30 maja 2018, 21:35

Sporo osób teraz właśnie w nie inwestuje.
acapulco
Użytkownik
Posty:30
Rejestracja:07 lut 2018, 15:17

31 maja 2018, 14:05

To dobry pomysł. I świetna okazja na zbudowanie własnej niezależności finansowej :) Tylko trzeba pamiętać, by kupować mieszkania, które:
- mają korzystne ceny,
- są dobrze zlokalizowane,
- są nowe /rynek pierwotny/
- i są przemyślane pod względem estetycznym i technicznym :)

Ze swojej strony mogę polecić osiedla, które teraz buduje się pod Warszawą. A w szczególności Walendów Park.
Mimi9
Użytkownik
Posty:55
Rejestracja:01 mar 2018, 14:32

05 cze 2018, 17:52

Myślę, że może to wypalić. Jeżeli nie spieszy się wam i możecie na długi czas zamrozić pieniądze to warto spróbować :) Jeżeli planujecie większą inwestycje nawet możecie zwrócić się do firmy http://status.pl Jest to zarządca nieruchomości z Warszawy, kompleksowo zarządza nieruchomościami mieszkaniowymi w tych właśnie okoicach
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

14 cze 2018, 10:46

Inwestycja w nieruchomości to zawsze dobry sposób na ulokowanie swoich pieniędzy. Pamiętaj jednak, że kupno nieruchomości wiąże się z licznymi regulacjami prawnymi, a także załatwianiem niezbędnych formalności, jak np. wpis do księgi wieczystej. Nie każdy zna się na tego typu formułach prawnych, dlatego warto zwrócić się o pomoc do specjalistów, którzy mają w tym temacie olbrzymie doświadczenie. Jedną z takich kancelarii jest http://suwka.pl/regulacja_stanu_prawneg ... omosci.php myślę, że w razie problemów lub wątpliwości będą wstanie odpowiedzieć na każde twoje pytanie związane z rynkiem nieruchomości, a także prawem z nim związanym.
bunia
Użytkownik
Posty:278
Rejestracja:31 sie 2016, 20:43

27 cze 2018, 12:18

Jedno jest pewne, nigdy nie stracisz na inwestycji w nieruchomości a możesz nawet nieźle na tym zarabiać jak kupisz mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji jak to od Atala nad morzem
milik7
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:29 cze 2018, 12:46

29 cze 2018, 12:49

Wiem, że sporo osób dzisiaj w nie inwestuje.
luka
Użytkownik
Posty:28
Rejestracja:09 lip 2018, 13:12

09 lip 2018, 14:05

Inwestycja w nieruchomości to najlepszy sposób na zabezpieczenie sobie starości w tym kraju ;)
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

22 lip 2018, 19:50

Uważam, że inwestycja w nieruchomości to jeden z lepszych pomysłow na inwestycję. Sam zresztą kupiłem niedawno apartament lubicz w nadmorskiej miejscowości Rowy. Uważam, że była to świetna inwestycja, ponieważ apartament będzie idealny pod wynajem. Zacznie na siebie zarabiać i szybciej się zwróci.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl