Inwestycja w szkolenia

Dysponujesz wolnym kapitałem i chciałbyś zainwestować go w ciekawy pomysł. To właśnie dział dla Ciebie.

Moderator:mkamil

Dorota
Użytkownik
Posty:15
Rejestracja:19 paź 2016, 18:11

08 mar 2018, 21:25

A wszystkich reklamujacych to swoje firmy pozycjonerów SEO zarabiajacych po 40 groszy od linka do-follow i 25 gr od no-follow pozdrawia Zenobiusz Posterowicz (jesli wiecie co zacz)
Dla czytelników forum proponuję rabat na haslo BiF24 na zaknięte szkolenia dla pracowników
oraz moje wyjazdy team building w całej Polsce, w dowolnym ośrodku szkoleniowym.
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

10 cze 2018, 14:27

A co powiecie na kurs organizowany przez firmę https://leadership-center.pl/kurs-12-pytan/ Należałoby zacząć od tego jakie korzyści niesie ze sobą przeprowadzanie szkoleń. Z pozoru może się wydawać, że pracodawca szkoli jedynie po to, by pracownik mógł wydajnie spełniać swoje obowiązki, ale czy to jedyny powód? Analiza wielu badań dotyczących szkolenia pracowników pokazują, że szkolenie pracowników faktycznie zwiększa ich wydajność niezależnie od tego czy sprawdzamy ją na poziomie pojedynczej osoby czy całego zespołu.
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

10 cze 2018, 16:21

Szkolenie 1 $ - po nim zarabiasz zawsze. Biznes gdzie zarabiasz zawsze [ chroniony patentem, możliwość budowy grupy za Ciebie ] Możliwość wypracowania dochodu pasywnego. [ pracapewna@gmail.com podaj tel. ]
nocna1
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:20 lis 2017, 14:59

16 cze 2018, 12:38

Szkoleń dzisiaj jest bardzo dużo, także można skorzystać z takiego, które na pewno się nam przyda. Wiem, że takie szkolenia BHP https://www.seka.pl/oferta/szkolenia-i- ... lenia-bhp/ są praktyczne i wiele osób z nich korzysta. Przydają się wam takie w pracy? Bezpieczeństwo jest ważne, także na pewno warto pomyśleć o takim?
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl