Nie wiesz w co inwestować?

Dysponujesz wolnym kapitałem i chciałbyś zainwestować go w ciekawy pomysł. To właśnie dział dla Ciebie.

Moderator:mkamil

aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

17 gru 2015, 18:57

własnie przed chwilą poczytalam tutaj na forum tylko w innym temacie o Klubie Inwestorów, chodzi w skrócie o inwestowanie w pożyczki pozabankowe. Według mnie to ciekawa propozycja i zastanawiam się czy spróbować :)
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

17 gru 2015, 19:19

Nie polecam, chociaż to może dać jakiś dochód. Mam o wiele lepsze oferty. Zdecydowanych zapraszam na skayp - janubers1
Awatar użytkownika
AbIzka
Posty:2
Rejestracja:26 sty 2016, 10:28

26 sty 2016, 10:38

Ja myślę, że zainwestowanie w walutę zagraniczną, jest dobrym sposobem na robienie pieniążków.
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

26 sty 2016, 10:44

Nie, źle myślisz. To nie da kasy. Chyba że masz do dyspozycji minimum 300 do 1 mln zł. Wtedy tak. Zapraszam do mojej grupy, wiem jak się zarabia kasę i gdzie. W końcu zajmuję się tym zawodowo. :lol:
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

18 lut 2016, 18:02

inwestycje w nieruchomosci mysle ze sa wciaz oplacalne. teraz na rynku wtornym sa bardzo tanie mieszkania, ceny spadaja, wiec mozna kupic pod wynajem. Sam tak pare miesiecy temu zrobilam, w Nowodworski Estates znalazłam w ofercie bardzo tanio dwupokojowe, wiec bez wahania kupilam i wynajmuje studentom
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

18 lut 2016, 18:24

Tu każdy znajdzie coś dla siebie. Bez względu na grubość portfela - http://zarabianieodzaraz.pl.tl/
malak
Użytkownik
Posty:828
Rejestracja:10 lut 2014, 17:21

07 mar 2016, 12:37

Jeśli nie wiecie co zrobić z wolnym kapitałem to sprawdźcie apartamenty inwestycyjne Zakopane na inwestujwzakopanem.pl. Jest to dobry pomysł na inwestycję, trzeba tylko przygotować rzetelną analizę rynku oraz symulację ewentualnych zysków. Co myślicie o tym pomyśle?
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

07 mar 2016, 12:59

Nie gorsza inwestycją jest praca w firmie niemieckiej, inwestujesz i wypłacasz kiedy chcesz - Program finansowy, jedyny w swym rodzaju. Legalnie zarejestrowany i firma promowana przez urzędy pracy w Niemczech. Tu dowolnie inwestując w biznes otrzymujesz fakturę. [ możesz zacząć już nawet od najniższego wkładu 25 euro i spokojnie reinwestując lub zarabiając na % składanym zarabiać ile tylko zechcesz ] Program niemiecki zapewniający pewność i gwarancję dochodu. Tu nareszcie możesz spokojnie i bezpiecznie zarabiać do woli. http://zarabianieodzaraz.pl.tl/AdPackPr ... miecki.htm
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

16 mar 2016, 13:00

Inwestować bez wiedzy i czasu można tylko pożyczając pieniądze. Wiem bo sam tak zrobiłem i wcale nie jestem bandytą. Po prostu inwestuje swoje pieniądze na klub-inwestorow.pl w całkiem bezpieczny i zyskowny
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

16 mar 2016, 13:25

Czy myślenie boli ? Za pewne wielu tak - więc ułatwię - Prevalue - zapraszam do biznesu który posiada w sobie to co najwartościowsze, dla nas i naszych rodzin. Gwarancję dochodu na lata. Możliwość dziedziczenia. Możliwość wypracowania sobie w prosty sposób dochodów w wysokości 5 ,10 czy 20 tys zł Zabezpieczenie pełne przed komornikiem. A budowany na takich aktywach jak - surowce strategiczne, metale szlachetne, ziemia, nieruchomości, diamenty i inne. Polski biznes gdzie wszystko jest jawne i do sprawdzenia. Tu możesz zacząć biznes niemal od zera, a kończąc na wkładzie 200 tys zł. Zapewniam wszelkie informacje. Przystąpienie wyłącznie na zaproszenie. http://zarabianieodzaraz.pl.tl/Prevalue ... amenty.htm
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl