w SZTUKĘ

Dysponujesz wolnym kapitałem i chciałbyś zainwestować go w ciekawy pomysł. To właśnie dział dla Ciebie.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
wakan
Użytkownik
Posty:41
Rejestracja:18 lis 2010, 15:30

21 lut 2011, 14:46

Albo, żeby A&B miał coraz większy nakład sprzedany :P
Awatar użytkownika
sigma
Użytkownik
Posty:38
Rejestracja:29 lis 2010, 17:09
Lokalizacja:wlkp

15 mar 2011, 15:07

piernika pisze:a co ma art&buisness do inwestowania w sztukę? raczej mało.
Jak się nie znasz to nie zadawaj głupich pytań :o
Awatar użytkownika
sigma
Użytkownik
Posty:38
Rejestracja:29 lis 2010, 17:09
Lokalizacja:wlkp

17 mar 2011, 16:08

Chetemi pisze:Nie tak mało chyba. Abbey House jest udziałowcem A&B więc w ich interesie leży, żeby rozszerzać zainteresowanie sztuką i wiedzę na temat inwestowania w nią.
A propos szerzenia wiedzy podaję newsa o organizowanych przez ten dom aukcyjny "obiadach czwartkowych", to dopiero kreatywne szerzenie wiedzy
Awatar użytkownika
wakan
Użytkownik
Posty:41
Rejestracja:18 lis 2010, 15:30

03 kwie 2011, 14:58

sigma pisze:
piernika pisze:a co ma art&buisness do inwestowania w sztukę? raczej mało.
Jak się nie znasz to nie zadawaj głupich pytań :o
Eh, kobiety :P
nudny byłby świat bez Was :)
Awatar użytkownika
sigma
Użytkownik
Posty:38
Rejestracja:29 lis 2010, 17:09
Lokalizacja:wlkp

17 maja 2011, 11:38

http://www.inwestycje.pl/nowy_rynek/abb ... 593;0.html ---> Abbey bije się o rynek sztuki
matemathix
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:22 lut 2012, 17:23

22 lut 2012, 18:24

Proponuje sprawdzony sposób zarobku
2% dziennie 60% miesięcznie 10 darmowych dolarów na start !!
Rejestracja Darmowa, Nie wierzysz ? to Sprawdź jak działa system skoro to darmowe !!
co najlepsze nie musisz inwestować by zarabiać !!
Po rejestracji automatycznie skontaktuje się z Tobą.

oto link : http://007.jsstripler4u.com/
Awatar użytkownika
Sampan
Użytkownik
Posty:62
Rejestracja:21 lut 2012, 15:22

28 lut 2012, 16:22

Jeśli ktoś myśli, że na sztuce zawsze i wszędzie da się zarobić, to szkoda mi takich ludzi.
Tu trzeba mieć wyczucie i siedzieć w temacie, obraz to nie akcja podlegająca wycenie przez 1000 inwestorów.
yanek
Użytkownik
Posty:20
Rejestracja:05 gru 2012, 13:52

23 sty 2013, 13:04

Obecnie najkorzystniej jest inwestować w wino i złoto. W sztukę też ale trzeba się na tym znać.

_________________
nagrzewnice gazowe - oj będzie ciepło.
ochkamil
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:01 lut 2012, 13:39

23 sty 2013, 14:06

Abbey House współpracuje ze znanym kolekcjonerem Fibakiem. W młodą sztuke cieżko jest inwestować. Jak inwestować to w znane nazwiska, docenione np. Abakanowicz, Tarasin, Winiarski, Stażewski, i potem tym obracac. Do młodej sztuki trzeba mieć oko. Ja sie nie nadaje, mi by nie przyszo do głowy, ze np. sztuka Stefana Hanćkowiaka taką dostanie renome, to trzeba czuć.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

04 wrz 2017, 12:18

Ja przyznam się szczerze, że temat sztuki bardzo mnie zaciekawił. Zastanawiam się nawet czy z czystej ciekawości nie wybrać się pierwszy raz do domu aukcyjnego i zobaczyć jak przebiega prawdziwa licytacja dzieł sztuki. Niedaleko mojego domu znalazłam dom aukcyjny https://desa.pl/pl/pages/9/jak-sprzedac Z tego co udało mi się wyczytać na stronie, to DESA Unicum jest największą i jedną z najstarszych firm działających na rodzimym rynku sztuki. Corocznie przygotowują kilkadziesiąt aukcji, na których oferowana jest sztuka dawna, współczesna i najnowsza, a także dzieła rzemiosła artystycznego. Na wielu polach są pionierami. Jako pierwsi byli w stanie zorganizować licytacje młodej sztuki, komiksu i ilustracji, aukcje prywatnych kolekcji i prac jednego artysty. Prezentują także liczne wystawy, na których publiczność zapoznawana jest z ciekawymi twórcami i zjawiskami artystycznymi. Firma zasłynęła przede wszystkim z klasyki sztuki powojennej, której aukcje stanowią prawdziwą gratkę dla kolekcjonerów, przynosząc kolejne rekordy na polskim rynku aukcyjnym.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl