Firma budowlana

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator: mkamil

Krys89
Użytkownik

28 sie 2018, 12:15

Cześć,

Posiadam spory kapitał i umiejętności, dlatego chciałbym otworzyć swoją własną firmę budowlaną. Niestety mam zbyt dużo na głowie, więc wydaje mi się, że mogę nie pamiętać o wszystkich niezbędnych narzędziach czy maszynach. Możecie polecić mi co warto kupić do firmy budowlanej?
Grvert
Użytkownik

28 sie 2018, 12:17

Nie dziwię się, że nie jesteś w stanie wszystkiego spamiętać, gdyż ilość sprzętu jaki potrzebny jest do rozpoczęcia działalności w budowlance jest ogromna. Od siebie mogę polecić ci płytę dynamiczną - dzięki niej w bardzo łatwy i wygodny sposób zbadasz gęstość i jakość gruntu pod budowę domu, a dzięki niewielkim wymiarom będziesz w stanie uzyskać pomiary również z trudno dostępnych miejsc. Oczywiście możesz zlecać tego typu pracę zewnętrznym firmom, jednak na dłuższą metę jest to dość nieopłacalne.
bifka
Użytkownik

19 wrz 2018, 20:04

Prowadząc firmę budowlaną, nie można również zapominać o odpowiednim oprogramowaniu komputerowym. Czytałam ostatnio na że doskonale w tego typu firmach sprawdza się na przykład system DMS, dzięki któremu można pracować na rożnych dokumentach i projektach w czasie rzeczywistym i każdy pracownik może mieć do nich dostęp, nawet, jeśli znajduje się poza firmą :)
RobertTe
Użytkownik

21 wrz 2018, 09:49

Bardzo dobrym zakupem do firmy budowlanej może być zakup agregatu i pistoletów malarskich. Ja przy rozkręcaniu swojej firmy zainwestowałem w taki agregat malarski i byłem z niego bardzo zadowolony. Malowanie dużych powierzchni idzie bardzo szybko, dlatego mogę polecić inwestycje w coś takiego :)
Awatar użytkownika
udals
Użytkownik

24 wrz 2018, 13:08

Dzięki wielkie za sprawdzone info w tym temacie. Myślę, że z całą pewnością mi się to przyda :)
zajęcie się czymkolwiek jest jednym z najlepszych odkrytych dotąd lekarstw na chore nerwy.
mustang
Użytkownik

23 paź 2018, 10:41

Jeżeli masz spory kapitał, to polecam kontakt z - https://www.plsekb.pl/dla-firm-budowlanych/. Działając z firmą w Szwecji masz szanse zarobić więcej, a ponadto możesz tu skorzystać z pomocy doświadczonych osób, co jest bardzo przydatne ;)
Awatar użytkownika
Zuzol

23 paź 2018, 22:09

Ja mam takie szczęście, że lokalnie mój brat się zajmuje takimi sprawami
Mannia
Użytkownik

11 sty 2019, 10:26

Wyposażenie jest najważniejsze, zdecydowanie! W szczególności, jeśli będziecie także zajmować się wykonywaniem malowania to zalecam zainteresować się ofertą Technik NTB https://technikntb.pl/ . Agregaty malarskie z ich oferty okazały się wprost niezastąpione!
ODPOWIEDZ
Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne