odchudzanie

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Samanta
Użytkownik
Posty:192
Rejestracja:22 wrz 2017, 13:55

03 mar 2018, 02:37

W jaki sposób podejmujecie się odchudzania? Wiadomo ,ze kazdy teraz chce zadbac o siebie i o swoja linię. Taka moda jest jednak zdrowa. Mnie odchudzanie zajęło około pól roku, ponieważ regularnie ćwiczyłam i nosiłam odpowiednią bieliznę. Moimi faworytami jest bielizna z http://orirose.pl/ Zwłaszcza ta korygująca jest bardzo skuteczna. Po ciąży miałam zaniedbane ciało i dzięki ich bieliźnie oraz pasowi poporodowemu moje problemy zniknęły po kilku miesiącach. Wyglądam tak jakbym nigdy wcześniej nie urodziła :)
inka900
Użytkownik
Posty:191
Rejestracja:14 wrz 2017, 09:25

15 mar 2018, 22:01

Ostatnio szukałam trenera personalnego i trafiłam na aplikację gymgang.co trenerzy mogą tam układać plany treningowe i monitorować postępy a osoby odchudzające się znajdą tam motywację i wsparcie.
Jak dla mnie świetna sprawa bo samemu to ciężko się zmotywować do działania.
Awatar użytkownika
Szofer
Użytkownik
Posty:26
Rejestracja:10 lip 2017, 15:38

30 mar 2018, 12:14

Nie trzeba jakoś przesadnie ćwiczyć w celu schudnięcia, bo niejednokrotnie to właśnie trzymanie się odpowiednich nawyków żywieniowych ma większe znaczenie. Sporo osób chce dość szybko schudnąć zanim wiosna na dobre się rozkręci, a jednym z lepszych sposobów na szybkie efekty jest Wygodna Dieta w postaci cateringu dietetycznego. Jeśli wybierze ktoś dietę o obniżonej ilości kcal, to bez większego problemu zrzuci zbędne kilogramy i nie będzie musiał zamęczać się na siłowni - no chyba, że zależy komuś dodatkowo na nieźle prezentujących się mięśniach.

:P
barylka
Użytkownik
Posty:62
Rejestracja:24 lis 2017, 22:50

09 kwie 2018, 20:45

W odchudzaniu najwazniejsze jest polaczenie zbilansowanej i regularnej diety i cwiczen - aktywnosci fizycznej. Ja sama teraz zaczelam robic taki program cwiczen na rzezbe, zeby troche sie wziac za siebie przed latem :D
Agula1
Użytkownik
Posty:38
Rejestracja:20 lut 2018, 13:10

09 kwie 2018, 21:56

Ja również łączę, a przynajmniej się staram odpowiednie odżywianie z aktywnością fizyczną; nie podjadam między posiłkami, słodycze też ograniczyłam; regularnie też piję tonik Biovital; moja przyjaciółka mi go poleciła, że wzmacnia skutecznie organizm przy większym wysiłku i ogólnie na kondycję, krążenie więc wypróbowałam i jestem zadowolona z efektów. Najważniejsza jest systematyczność, w czymkolwiek i wtedy efekty są odczuwalne i widoczne.
Awatar użytkownika
szarava
Posty:4
Rejestracja:10 kwie 2018, 15:48

10 kwie 2018, 15:51

Ja zawsze narzekam, że jestem gruba, ale ciężko mi zrobić coś w kierunku odchudzania..
pomysłowa
Użytkownik
Posty:421
Rejestracja:18 maja 2013, 22:34

11 kwie 2018, 08:55

Odchudzać trzeba się z głową i rozsądkiem, a także pod okiem specjalistów.
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

13 kwie 2018, 15:53

Mnie sie dopiero udało schudnąć, kiedy zacząłem dietę z cateringem dietetycznym warszawski dzień od pana gesslera. Dostaje codziennie pięć zdrowych posiłków, które zjadam i cały czas chudnę.
mami
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:03 lut 2017, 18:57

20 kwie 2018, 12:25

Odchudzanie odchudzaniem, ale uwazam ze nam kobietom w trakcie odchudzania takze naleza sie nagrody. Oczywiscie nie te w postaci jedzienia, ale zkaupowe np. buty. U mnie sie to swietnie sprawdza, poprawia humor i motywuje do daljszej walki. Aktualnie poszukuje czegos na obcasie na lato https://butymodne.pl/damskie-kolor-szary-c531.f111.html no i znalazłam, tylko teraz na która pare sie zdecydowac.
mientka
Użytkownik
Posty:138
Rejestracja:30 mar 2018, 16:06

20 maja 2018, 09:11

Mnie zawsze gubiło jedzenie przed snem, obżerałam się jak głupia. A teraz już wiem co jadać na kolację bo mam rozpisaną świetnie diete. A że organizm ma wszystko czego potrzebuje to nie mam też nagłych napadów głodu co ułatwia odchudzanie :) no i przede wszystkim samopoczucie jest o niebo lepsze
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl