księgowość tradycyjna czy online ?

Raje podatkowe, kreatywna księgowość, najlepsze praktyki doradców podatkowych.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Odeks
Posty:4
Rejestracja:20 maja 2018, 11:05

20 maja 2018, 11:07

Warto jest skorzystać z obu możliwości. Księgowość online oferuje też wiele różnych funkcji.
gutenop
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:31 maja 2018, 10:49

31 maja 2018, 10:50

Online - jest szybsza i wygodniejsza.
irys15
Użytkownik
Posty:214
Rejestracja:01 lis 2017, 11:37

04 cze 2018, 13:30

Ja również poszukuję biura rachunkowego w tym mieście, jednak co raz wiecej znajomych z branży poleca mi system księgowości online. Znalazłam jedno biuro rachunkowe TaxCare https://taxcare.pl/ Czy ktoś korzystał z ich usług? jak to mniej więcej wygląda w praktyce? i czy kontakt z biurem online jest płynny? chodzi mi o załatwianie dokumentów. Bardzo zależy mi na zmianie ówczesnej ksiegowości więc liczę na dużo odpowiedzi.
Awatar użytkownika
krzych
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:07 cze 2018, 15:24
Lokalizacja:Warszawa

07 cze 2018, 16:34

Chociaż od kilku lat jestem przyzwyczajony do księgowości tradycyjnej, bo pracowałem w firmach, gdzie była praktykowana, poza tym wypełniałem przez długi czas rozliczenia podatków na papierze i zawoziłem do urzędu, w obecnym miejscu zatrudnienia mam stały kontakt z księgowością online i jest to całkiem wygodne, szczerze mówiąc.
nocna1
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:20 lis 2017, 14:59

24 wrz 2018, 17:02

Takie nowoczesne rozwizania bardzo sie przydaja. Mozna samemu sporo rzeczy w firmie sobie zalatwiac. Tutaj https://www.goldenline.pl/firma/itmagination/ wiem, ze mozna zamowic specjalne oprogramowanie dla swojej firmy. Taka pomoc na pewno sie nam przyda.
Awatar użytkownika
Marsell
Posty:1
Rejestracja:24 paź 2018, 09:35

24 paź 2018, 09:45

Planuję otworzyć własną działalność i właśnie jestem na etapie analizowania plusów i minusów, pomiędzy księgowością tradycyjną a online. Przeglądałem już różne wątki na forach, czytałem wiele wpisów na blogach, jak również poradziłem się znajomego, który miał osobiście do czynienia z dwoma formami księgowości. Sam jednak w dalszym ciągu nie podjąłem ostatecznej decyzji. Ktoś z innego forum odesłał mnie do https://www.i-malaksiegowosc.pl/, także zobaczymy, czego tam się dowiem :)
Awatar użytkownika
sterolla
Posty:7
Rejestracja:29 paź 2018, 14:26

29 paź 2018, 15:03

Księgowość online jest w sam raz dla firm nowoczesnych, korzystających z nowoczesnych rozwiązań technologicznych i mających systemy informatyczne automatyzujące większość ich pracy. Wtedy księgowość tradycyjna będzie niewygodna, bo wszystko trzeba będzie konwertować na wersje cyfrowe.
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

07 gru 2018, 14:15

To zależy czego kto szuka. Jak dobrej księgowości to ja mogę osobiście polecić np. kancelarię podatkową Gama. Oni mają biuro na Myśliborskiej i są faktycznie świetni. Do tego cena za prowadzenie księgowości nie jest tak duża jak by się można spodziewac.
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

14 gru 2018, 20:03

Gama w pełni spełnia moje oczekiwania. Mają biuro na Myśliborskiej, a więc całkiem niedaleko ode mnie do tego prowadzą księgowośc po przyzwoitych kosztach. Są terminowi i solidni, ja nigdy kłopotów z ich winy nie miałem, za to ja się nie jeden raz spóźniłem :)
Mimus
Użytkownik
Posty:35
Rejestracja:21 sie 2016, 16:55

12 sty 2019, 18:26

Jak już otworzysz firmę to zazwyczaj potrzebna jest pomoc firmy księgowej a to duży koszt dla początkującego przedsiębiorstwa. Rozwiązaniem jest program [url]http://wfirma.pl/[/url] dzięki któremu poradzisz sobie z tym zadaniem sam. Portal ten daje opcję samodzielnego prowadzenia księgowości przez internet, pozwala wystawiać faktury, zarządzać magazynem i kadrami. Ma też jako jeden z nielicznych opcję przesyłania pliku JPK oraz wsparcie ekspertów online.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl