Znaleziono 420 wyników

autor: Mannia
22 mar 2019, 11:07
Forum: Pogaduszki
Temat: wyprowadzam sie z domu z moim psem
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 3178

Re: wyprowadzam sie z domu z moim psem

Takie elementy, jaki miski, legowisko i wiele innych "zabawek " psa będzie Ci dużo łatwiej przetransportować z pomocą pudełek kartonowych. To samo tyczy się Twoich rzeczy osobistych! Nie wiem, jak by się odbyła moja przeprowadzka bez inwestycji w pudła kartonowe z oferty http://interstylpak.pl/ .
autor: Mannia
22 mar 2019, 10:45
Forum: Ciekawostki
Temat: Schody z prawdziwego drewna.
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 2939

Re: Schody z prawdziwego drewna.

Do drewnianych schodów doskonałym dodatkiem mogą się okazać balustrady ze stali nierdzewnej. Wspólnie tworzą one kompozycję idealną, dzięki czemu korzystanie ze schodów będzie znacznie milsze dla oka! Te balustrady, które zamówiliśmy od http://pphumetalmix.pl/ w pełni spisały się przy tym zadaniu.
autor: Mannia
22 mar 2019, 09:59
Forum: Pomysł na biznes
Temat: Pomysłowe biznesy
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 792

Re: Pomysłowe biznesy

W mojej okolicy brakowało drukarni. Doszedłem do wniosku, że może to być idealny pomysł na biznes i żyła złota! Zupełnie się nie myliłem. Dzięki https://fujifilmsericol.com.pl/ zakupiłem odpowiednie urządzenia i sprzęty, m.in. drukarki wielkoformatowe, przemysłowe, chemię do druku. Z pomocą tych dod...
autor: Mannia
22 mar 2019, 09:08
Forum: Szukam pomysłu na biznes
Temat: Dla szukajacych pomyslu na biznes
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 1003

Re: Dla szukajacych pomyslu na biznes

Ja na przykład zakupiłem apartament nad morzem, by następnie zarabiać na jego wynajmie. To był znakomity pomysł, gdyż chętnych oraz zainteresowanych w zupełności nie brakuje. Apartament znajduje się w Herkules Plaza http://herkulesplaza.pl/ Świnoujściu, .
autor: Mannia
21 mar 2019, 11:57
Forum: Pogaduszki
Temat: Okulary przeciwsłoneczne
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 588

Re: Okulary przeciwsłoneczne

Doskonałe okulary przeciwsłoneczne zakupiłem we wrocławskim salonie optycznym Feniks http://optykfeniks.pl/. Ich salon polecił mi znajomy, który jest okularnikiem. On sam jest zakochany w ich ofercie, kupił tam nie tylko okulary przeciwsłoneczne, ale również korekcyjne.
autor: Mannia
21 mar 2019, 11:32
Forum: Mój Biznes
Temat: internet do domu - pilnie potrzebuję
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 3943

Re: internet do domu - pilnie potrzebuję

Zalecam przemyśleć opcję w postaci internetu satelitarnego. My na przykład korzystamy z rewelacyjnej sieci zaoferowanej przez https://www.kempa-satellite.com/ , właśnie w formie satelitarnej. Nie ma problemów z sygnałem, wszystko śmiga niezwykle szybko.
autor: Mannia
21 mar 2019, 10:26
Forum: Pogaduszki
Temat: Samochód ciężarowy
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 3831

Re: Samochód ciężarowy

Uważam, że Renault Master na 12 palet wystarczy w zupełności. Taki pojazd możesz wypożyczyć, dzięki czemu sporo zaoszczędzić. Ja na przykład, samochody tego typu biorę prosto od https://www.tripcar.pl/ . Ich jakość jest wprost nie do zastąpienia. :)
autor: Mannia
21 mar 2019, 10:11
Forum: Pogaduszki
Temat: Restauracja jaka?
Odpowiedzi: 67
Odsłony: 5409

Re: Restauracja jaka?

Najczęściej uczęszczam do restauracji japońskiej, na sushi. Często zdarza mi się zamawiać tego typu przysmaki bezpośrednio do domu, czy na lunch w pracy. Dawno temu znajomy polecił mi w Warszawie restaurację Kanpai http://www.kanpai.com.pl/ , którą wprost uwielbiam! Nigdzie nie zjecie lepiej jak tam...
autor: Mannia
20 mar 2019, 16:57
Forum: Pomysł na biznes
Temat: Jaka reklama dla firmy
Odpowiedzi: 54
Odsłony: 8230

Re: Jaka reklama dla firmy

Leżaki reklamowe z nadrukiem są bardzo modnym sposobem na promocję firmy oraz produktów. W szczególności, gdy otwiera się okres wiosenno-letni! Nasi klienci oszaleli na punkcie leżaków reklamowych, które wykonali dla nas http://lezaki-reklamowe.com.pl/ .
autor: Mannia
20 mar 2019, 15:30
Forum: Mój Biznes
Temat: księgowa
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 815

Re: księgowa

Ja wychodzę z założenia, iż rozsądniejsze jest skorzystanie z usług sprawdzonego biura rachunkowego. Tym sposobem będziesz miał gwarancję, iż za Twoją księgowość wzięła się doświadczona ekipa. Za moje księgi handlowe odpowiadają Abacus http://adamus.net/ , którym zadanie te idzie znakomicie!

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne