TradeWatch - wspomoże naszą sprzedaż na allegro ?

Szukasz dostawcy konkretnego towaru? Zamieść tu swoją ofertę.

Moderator:mkamil

raulq7
Użytkownik
Posty:22
Rejestracja:15 wrz 2010, 16:01

30 mar 2012, 01:22

Chciałem zapoczątkować dyskusje na temat nowego programu przeznaczonego dla sprzedawców allegro, który umożliwia dokonywanie skutecznej analizy konkurencji działającej na allegro w interesującym nas segmencie.

Program niedawno wszedł na rynek, ale z tego co widzę już przeciągnął na swoją stronę wielu użytkowników innych, podobnych aplikacji. Zresztą sam jestem tego przykładem.

Jego plusem jest mnogość interesujących statystyk, które dostarcza nam o konkurencyjnych podmiotach, za pomocą których możemy wyczuć panujący trend sprzedażowy i zyskiwać na tym co najlepiej się sprzedaje.
Z tego co na razie zauważyłem, program TradeWatch umożliwia m.in
1. Sprawdzenie obrotów dowolnego sprzedawcy na Allegro.
2. Sprawdzenie kto jest najlepszym sprzedawcą w danej kategorii Allegro oraz na całym Allegro.
3. Sprawdzenie jaki jest trend sprzedaży danego produktu - lub kategorii.
4. Sprawdzenie np. jakie laptopy sprzedawały się lepiej - z 4 GB RAM czy z 8 GB RAM.
5. Porównanie kilku sprzedawców Allegro.


Na razie jestem na darmowym okresie próbnym i rozpoznaje jego funkcje, ale myślę że odnajdę jeszcze kilka przydatnych opcji.
Zachęcam do dyskusji na ten temat, co wy o nim myślicie. Czy jest wart swojej ceny ?
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl