Speed Bus Dariusz Mazur

Ogłoszenia nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
DarekMMM
Posty:1
Rejestracja:22 lip 2013, 14:42

22 lip 2013, 14:46

Firma Speed-Bus Dariusz Mazur oferuje profesjonalną i całodobową pomoc drogową oraz auto holowanie pojazdów. Świadczymy usługi holowania pojazdów nie tylko na terenie Lublina, ale także w całym kraju i za granicą. Oferujemy również usługi transportowe, transport maszyn rolniczych i budowlanych na lawecie, transport samochodów osobowych i dostawczych oraz innych pojazdów (motocykle, quady, rowery, skutery). Wykonujemy drobne naprawy na miejscu zdarzenia (jak: wymiana kół, dowóz paliwa, awaryjne otwieranie czy awaryjne odpalanie pojazdów).
inicjator12
Użytkownik
Posty:77
Rejestracja:21 cze 2013, 13:21

08 sie 2013, 15:44

Co do pomocy drogowych to mogę polecić sprawdzoną Pomoc Drogowa Gdynia. Całodobowa pomoc drogowa z profesjonalnym sprzętem -link.
emil
Użytkownik
Posty:55
Rejestracja:09 sie 2013, 16:59

09 sie 2013, 17:07

Ja mogę polecić coś z Krakowa. Firma EuroHol świadczy profesjonalne usługi holowania. Współpracuje z firmami ubezpieczeniowymi. Firma działa na terenie Krakowa, Polski i Europy. Tę pomoc drogową cechuje fachowa obsługa i niskie ceny. - link
inicjator12
Użytkownik
Posty:77
Rejestracja:21 cze 2013, 13:21

13 sie 2013, 12:43

Sprawdźcie firmę DROGMAL, która oferuje:
- Oznakowanie poziome dróg, ulic i placów
- Kompleksowe wykonawstwo barier wraz z montażem
- Konstrukcje stalowe
- Wynajem oznakowania .
Sprawdź szczegóły na stronie.
julciia
Użytkownik
Posty:18
Rejestracja:01 maja 2013, 14:20

15 sie 2013, 21:00

Z profesjonalnych firm zajmujących się samochodami polecić mogę firmę Jarex. W ofercie mają m.in. pomoc drogowa, holowanie, blacharstwo, mechanika pojazdowa, elektronika. Szczegóły oferty można znaleźć tutaj
emil
Użytkownik
Posty:55
Rejestracja:09 sie 2013, 16:59

10 wrz 2013, 00:17

Ja mogę jeszcze polecić http://www.pomoc-drogowa-lodz.pl/zgierz . Bardzo dobra pomoc drogowa w okolicy Łodzi. Działają na terenie Zgierza i okolic.
Katar
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:17 wrz 2013, 12:10

17 wrz 2013, 12:16

Jeśli chcecie otrzymać szybko pomoc na terenie Lublina i okolic to polecam wam http://www.pomocdrogowalublin.pl/auto-pomoc . Pomoc momentalnie zjawia się na miejscu.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl