Szkolenia dla firm

Ogłoszenia nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
martek
Posty:1
Rejestracja:06 sie 2013, 12:21

29 sie 2013, 15:22

Hej

Jest taka firma: http://success-story.pl/index.php/pl/ prowadzi świetne szkolenia dla firm, głównie z zakresu zarządzania, menedżerskie, sprzedażowe... przede wszystkim są to szkolenia dedykowane - czyli takie szyte na miarę. To jest świetne, bo ja osobiście po takim szkoleniu widziałam różnicę w pracy moich pracowników i, co za tym idzie, w wynikach finansowych. Oczywiście nie od razu, ale w szerszej perspektywie tak. No i wszyscy ich pracownicy to praktycy biznesu - każdy, u którego się szkolił ktoś z moich ludzi ma swoje własne firmy i zna się na rzeczy od strony praktycznej właśnie. Także moim zdaniem, mimo że to wydatek nie najpilniejszy, warto inwestować w takie rzeczy.
Awatar użytkownika
Tytus22
Posty:2
Rejestracja:03 wrz 2013, 09:26

03 wrz 2013, 09:36

Ja jak byłem na szkoleniu z zakresu prowadzenia księgowości to firma wynajmowała ten hotel w Warszawie - http://www.bwportos.pl/ Warunki mieli dobre, więc mogę go polecić. Mieści się on na Mokotowie. Jest tam też restauracja.
Awatar użytkownika
Blirk
Posty:2
Rejestracja:20 sty 2014, 13:02

20 sty 2014, 13:06

Ja jeszcze wiem, że szkolenia też organizowane są w Warszawie w START hotel ARAMIS. Warunki są w porządku. Dobrze mieć na takim szkoleniu sprzęt multimedialny - własny lub wypożyczony.
malak
Użytkownik
Posty:828
Rejestracja:10 lut 2014, 17:21

12 lut 2014, 08:27

Coraz więcej firm inwestuje w szkolenia i mam nadzieję, że wielu pracodawców tu zagląda i szuka inspiracji do nich
Adamek
Użytkownik
Posty:58
Rejestracja:25 lut 2014, 07:19

18 sie 2014, 11:08

Szkolenia mają sens tylko wówczas, gdy osoby szkolone faktycznie ich chcą. Niestety bardzo często firmy wysyłają pracowników na szkolenia, bo tak jest zaplanowane albo otrzymali jakąś dotację, biorą udział w projekcie i muszą wysłać jakiś pracowników. Przecież to jest wtedy bez sensu. Co do miękkich szkoleń, to wydaje mi się, że najsensowniejsze są szkolenia komunikacja, bo jednak to w jaki sposób pracownik się wysławia i w jaki sposób odnosi się do innych osób bardzo mocno rzutuje na postrzeganie całej firmy oraz na relacje pracownik-klient oraz pracownik-pracownik.
smyk
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:04 paź 2012, 11:35

04 wrz 2014, 11:12

My jakiś czas temu w firmie skorzystaliśmy ze szkoleń organizowanych przez tę firmę:
http://coach-inc.pl/index.php/szkolenia-zamkniete - zajmuje się profesjonalnie organizacją szkoleń zamkniętych a także otwartych w zakresie ochrony danych osobowych.
Jest to konieczni szczególnie kiedy staramy się o prestiżowy certyfikat ISO, który przykłada bardzo dużą wagę do tego właśnie aspektu.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl