Bielizna przez internet

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

biznesmenka
Użytkownik
Posty:255
Rejestracja:13 lut 2013, 09:19

05 maja 2016, 21:05

Czy zdarzyło się Wam kupować bieliznę online?
Jak wrażenia? Nie rozczarowałyście się rozmiarem albo jakością?
Ja powoli się zbieram do tego, żeby pierwszy raz zamówić coś w sieci. Tutaj widziałam śliczny model: http://biustyna.pl/12_samanta . No i chyba zaryzykuję, bo w żadnym stacjonarnym sklepie nie mogę go znaleźć.
Awatar użytkownika
JaninaC
Posty:1
Rejestracja:09 maja 2016, 10:07

09 maja 2016, 10:09

Duży wybór bielizny damskiej znajduje sie na kalkuluj.pl
pomysłowa
Użytkownik
Posty:421
Rejestracja:18 maja 2013, 22:34

11 maja 2016, 13:16

Mówiąc szczerze to jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się kupić bielizny przez internet. Może kiedyś będzie ten pierwszy raz, ale póki co jeżeli o to chodzi, to wole jednak tradycyjne zakupy.
CzystyHa
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 12:34

13 maja 2016, 12:36

a ja kupuję, ale tylko tam gdzie wszystko jest jak krowie na rowie wyłumaczone bo to dla żony. a że sam biznes prowadzę to wiem, że jak się ma zdrowe podejście to można prowadzić dobry sklep gdzie zwrotów nie bedzie - real foto, dokładne opisy i oprogramowanie sellingo żeby było absolutnie niezawodne i po problemie
rennie
Użytkownik
Posty:428
Rejestracja:31 maja 2014, 14:34

13 maja 2016, 14:52

Ja także kupuję. W sieci jest znacznie taniej. Czemu z tego nie skorzystać?
malak
Użytkownik
Posty:828
Rejestracja:10 lut 2014, 17:21

15 maja 2016, 09:36

Dokładnie! Ja często kupuję bieliznę na zalando, ponieważ mogę ją za darmo zwrócić w razie czego.
zoee8
Użytkownik
Posty:60
Rejestracja:23 sty 2017, 13:25

17 cze 2017, 13:51

Wiele osób obawia się kupowania bielizny, jak i ogólnie odzieży przez internet, głównie z tego powodu, że może nie pasować, ale wystarczy znać swoje dokładne wymiary. Wybór w sieci jest znacznie większy, a ceny niższe, także warto. Gdybyście szukały bielizny erotycznej, to poszukajcie takiej marki Obsessive - to jedna z popularniejszych i wcale się nie dziwię, jest ładna i seksowna, tu www.secretplace.pl/blog/seksowna-bieliz ... e-b30.html można ją sprawdzić.
Moni
Użytkownik
Posty:41
Rejestracja:12 maja 2017, 19:04

08 lip 2017, 00:09

Jak zostało wspomniane wyżej, nie każdą bieliznę kupie w stacjonarnym sklepie, dlatego nie raz zamawiałam koronkowe pidżamy przez internet. Za kilka tygodni będzie nasza pierwsza rocznica ślubu i pomyślałam, aby zrobić małą niespodziankę wieczorem dla męża dlatego zastanawiam się nad odpowiednim strojem wieczorowym który znalazłam na https://sexownysklep.pl/ . Mam tylko mały dylemat czy zamówić strój sheriffiki, ponieważ mąż uwielbia westerny czy raczej coś białego, aby nawiązać do rocznicy ślubu. Cały czas się gryzę co bardziej mu się spodoba.
benek51
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:11 maja 2016, 12:52

22 wrz 2017, 11:18

Żona często przegląda różnego rodzaju sklepy z bielizną i mówi, że niestety ciężko jest trafić na taką, która spełni moje oczekiwania. Jak do tej pory najlepsza lingeria na jaką trafiła to ta marki Kinga. Mają przepiękne, minimalistyczne i co najważniejsze - wygodne komplety bielizny, która leży na ciele jak marzenie.
Samanta
Użytkownik
Posty:192
Rejestracja:22 wrz 2017, 13:55

05 paź 2017, 01:00

Ja ostatnio znalazłam taki sklep z bielizną Orirose http://orirose.pl/ gdzie w ofercie mają bieliznę korygującą ,wyszczuplającą oraz antycellulitową. Skuszona pozytywnymi opiniami innych klientek kupiłam pas poporodowy - jestem po 3 miesiącu od porodu i już po miesiącu widzę efekty. Powoli znika zwisający brzuszek i czuję się już o wiele lepiej :)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl