Jaki fotograf na ślub ?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
evergglo
Posty:3
Rejestracja:22 wrz 2016, 11:41

28 wrz 2016, 12:28

Szukacie dobrego fotografa ? Jeśli tak to polecam fotograf na ślub w Warszawie, sprawdzony, rzetelny fotograf !
Lens74
Użytkownik
Posty:118
Rejestracja:22 cze 2016, 15:42

30 wrz 2016, 11:21

Jeżeli ktoś z was szuka fotografa a macie znajomych, którzy brali ślub to popytajcie ich ;) doradzą
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

08 lis 2016, 19:30

Fotografa to najlepiej tak własnie wybierać. Albo pytać znajomych albo patrzeć na portfolio. U moich znajomych na ślubie świetną relację zrobiła firma videomirków. W ogóle najlepsze u nich było to że cały czas biegali to tu to tam,widać było że wykonują zawód z pasją :) Zrobili parze młodej świetną sesję nad jeziorem a video to totalnie majstersztyk. Dużo fajnych wstawek w stylu czy Dobrze, że całość dostępna jest u nich na stronie do oglądania bo jakby nie to, to para młoda nie odpędziłaby się od telefonów w sprawie pożyczenia płyt ;p
werkooss
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:09 lis 2016, 18:12

10 lis 2016, 15:36

Tak dobry fotograf na ślub to podstawa !
natalia7
Użytkownik
Posty:362
Rejestracja:07 mar 2017, 16:27

27 maja 2017, 18:36

Ja bym polecała Pana Rafała Gąsiorowskiego z Rzeszowa. Robi przepiękne sesje, nie tylko ślubne. Na jego stronie internetowej znajdziecie najróżniejsze zdjęcia: http://rgfotograf.pl/portfolio/sluby/. Koniecznie zajrzyjcie.
nocna1
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:20 lis 2017, 14:59

08 gru 2017, 15:30

Wybierz dobrego fotografa na ślub, żeby mieć później naprawdę dobre zdjęcia. Wiele osób się oferuje, ale warto wybrać profesjonalnego. Świetne zdjęcia robi ten fotograf- zdjęcia ślubne wrocław Zna się na rzeczy i ma dobry sprzęt.
Satyna
Użytkownik
Posty:190
Rejestracja:23 sie 2017, 22:59

12 gru 2017, 11:48

Wybór fotografa to ważna sprawa. Przede wszystkim nie kierujcie się głównie ceną. Wiadomo, że każdy liczy się z kosztami ale ja bym proponowała wystrzegac się tych najtańszych. U nas na weselu zdjęcia robił Maciej Szebiotko http://super-foto.eu/ . Swietny i profesjonalny fotograf. Zdjęcia sa doskonałe.
Kirs6
Użytkownik
Posty:38
Rejestracja:03 lis 2017, 10:00

08 lut 2018, 12:08

Mi poleciła znajoma fotografa więc nie miałam problemów ze znalezieniem odpowiedniej osoby. Bardzo podobały mi się ich zdjęcia ślubne. Jednak jakbyście nie mieli nikogo z polecenia to zachęcam do odwiedzenia strony http://www.fotograf-wesele.pl/Zakopane, ... esele.html Tam możecie znaleźć oferty fotografów ślubnych z każdego miasta od razu sprawdzicie ich wolne terminy, ceny oraz portfolio
Sabina33
Użytkownik
Posty:39
Rejestracja:28 sty 2018, 09:21

09 lut 2018, 13:04

To prawda, że rekomendacje znajomych to ważna sprawa.
Jeśli jednak nie ma takiej opcji i pozostaje samodzielne szukanie,
to tutaj: http://www.filmy-wesele.pl/ jest cała baza fotografów, z całej Polski.

Każdy z usługodawców prezentuje tam portfolio, a ponadto jest podana konkretna cena za usługę.
Myślę, że na tym portalu można oprzeć poszukiwania w całości, bo baza jest przeogromna,
prezentują się osoby w zasadzie z każdego miasta w Polsce, zatem jest w czym wybierać!
Bella89
Użytkownik
Posty:125
Rejestracja:22 lut 2018, 09:27

27 lut 2018, 21:57

A my z narzeczony wpadliśmy na portal fotografia-slubna.pl i tutaj się rozglądamy w ofertach. Przyznam się, że można znaleźć tutaj naprawdę dobre usługi fotograficzne, a ceny jak zauważyłam nie każda firma ma wygórowane. Można tutaj znaleźć dobrego fotografa w całkiem rozsądnej cenie. Także fajnie...
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl