Wspomóż Fundacje i samotne dzieci

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
kamir
Posty:2
Rejestracja:27 wrz 2016, 19:00

04 lis 2016, 14:54

Witam serdecznie,
To będzie małe ogłoszenie o charakterze non profit. Wierzę, że nikt nie poczuje się nim urażony – choć to może temat odrobinę odbiegający od zagadnień forum.
Mianowicie fundacja Training Projects, w której pracuję , uruchamia drugą rundę programu grantowego dla wszelkich funkcjonujących w Polsce organizacji społecznych i charytatywnych. Każdy ma prawo starać się o bezzwrotne dotacje o wartości dwudziestu tysięcy złotych. Wsparcie na projekty wspierające naukę i szkolnictwo, wszelkie formy uczenia innowacyjnych postaw albo rozwiązania wspierające elektroniczne państwo. Z kampanii wyłączeni są jednostki i organizacje polityczne, wspólnoty wyznaniowe, urzędy, korporacje. Na tej stronie można znaleźć info dla chętnych: szkolenia-menedzerskie.pl/fundacja-granty
Nie ma narzuconego terminu wysyłki wniosków – wszystkie czytane są na bieżąco i cały rok.
Zapraszamy,
Rafal
PS. Nie odbierajcie prosze powyższego wpisu jako darmowej promocji – chodzi o wsparcie non profit dla organizacji charytatywnych.
domi78
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:08 sie 2017, 18:09

20 maja 2019, 15:09

Pomyślę o Was w przyszłym roku, bo w tym wsparłam Fundację Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ . Znalazłam ich w sieci, a jako, że jest mi bliska grupa potrzebujących, jaką wspierają, to im pieniążki przesyłam. Jeśli mogę, to co miesiąc, albo co jakis czas przynajmniej przelewam fundusze również innym organizacjom, czy to zajmującym się osobami starszymi, czy zwierzętami.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl