zakupy na zagranicznych portalach

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator:mkamil

mbaczal
Użytkownik
Posty:93
Rejestracja:03 lip 2016, 22:26

05 lut 2017, 10:17

Robicie zakupy na zagranicznych portalach? Podobno płacenie w innej walucie, niż nasza, opłaca się to dużo bardziej. A przynajmniej tak wnioskuję z http://dzienniktaty.pl/a/kszy,jak-tanie ... -portalach.
Awatar użytkownika
idisas26
Posty:1
Rejestracja:30 mar 2017, 13:32

30 mar 2017, 13:37

Ja robię zakupy głownie na ebay
Awatar użytkownika
HazelN
Posty:4
Rejestracja:03 kwie 2017, 09:15

03 kwie 2017, 09:53

Ja również jestem przywiązany do Ebay. Kupuję tam różne rzeczy np. unikatowe wydania kolekcjonerskie gier na PC.
inka900
Użytkownik
Posty:191
Rejestracja:14 wrz 2017, 09:25

25 kwie 2018, 12:45

Nigdy nie bylam fanką zakupów w zagranicznych sklepach, boję się, ze zakupy nie dotrą :)
Wole kupowac w Polsce, mamy sporo ciekawych sklepów z dobrymi ofertami. Dzisiaj np odkrylam sklep https://diamonddreams.pl/pl/new maja w ofercie buty, biżuterię, torebki, ubrania itd. Ceny sa bardzo atrakcyjne a wysyłka błyskawiczna co jest duzym plusem według mnie.
Awatar użytkownika
Kamilew
Posty:4
Rejestracja:25 kwie 2018, 14:09

25 kwie 2018, 14:10

Ja często zamawiam na zagranicznym eBay. Zazwyczaj coś związanego z moimi pasjami. Zamawiam tam np. płyty winylowe.
mientka
Użytkownik
Posty:138
Rejestracja:30 mar 2018, 16:06

29 kwie 2018, 07:39

Wiesz co raczej nie, jest tyle polskich portali i sklepów że nie ma po co. Ja teraz polubiłam sklep z ubraniami od projektantów - https://viadellaspiga.pl/ Świetną ofertę mają.
Awatar użytkownika
minutnik
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:30 kwie 2018, 10:18

30 kwie 2018, 11:38

Faktycznie, zdarza mi się kupować od czasu do czasu na zagranicznych portalach, ale nigdy na AliExpress, bo się nasłuchałem od znajomych, którzy mieli problemy z przesyłkami i stwierdziłem, że nie zaryzykuję. eBay to co innego, bo jak się wszystko dobrze sprawdzi przed transakcją, to nie ma szans, by było coś nie tak z przesyłką. Nie oznacza to, że nie kupuję w polskich sklepach, jednak zauważyłam, że mało polskich sklepów nastawia się na ściąganie rzeczy związanych ze specyficznymi hobby, jak właśnie kolekcjonerstwo, gry, komiksy itd., a jak już są, to kosztują miliony. Dużo łatwiej dostać to za granicą i o wiele taniej.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

10 maja 2018, 12:25

Ja z artykułu, który znalazłam na stronie http://www.maszyny-przemysl.pl/ dowiedziała się, że zakupy przez internet, czyli tak zwane zakupy online stały się ostatnio prawdziwym hitem. Na początku ludzie podchodzili do tego raczej sceptycznie. Nie ma co się dziwić, jeśli do końca nie zdawali sobie sprawy z tego, w jaki sposób dokonywać takich płatności za zakupy online, oraz czy towar na pewno do nich dotrze. Wiele, zwłaszcza starszych osób, obawiało się, że kupując przez internet narażają się na oszustwa i wyłudzenia danych. Wiadomo, że zawsze szukając ofert w internecie i zamawiając coś znalezionego w sieci, do domu, należy zachować podstawowe środki ostrożności.
K4rolcia
Użytkownik
Posty:22
Rejestracja:06 sie 2018, 14:34

06 sie 2018, 14:53

Zdarzało się, że robiłam zakupy na zagranicznych portalach, jednak czasem czas dostawy mnie irytował. Obecnie kupuje koszule damskie w ZOiO, jak i w wielu innych rzeczy. W Polsce funkcjonuje dużo fajnych sklepów z interesującymi kolekcjami. Wystarczy poszukać, bo mamy gwarancję co do rozmiarów. A w przypadku sklepów zagranicznych nie mamy takiej pewności czy wszystko będzie się zgadzało.
wykovA
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:11 sie 2018, 15:54

11 sie 2018, 16:02

Ja się na tym kompletnie nie znam... Nie będę w stanie pomóc...
Ludzie nie potrafią długo znosić pustki.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl