Używacie szminek w pracy?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Moni
Użytkownik
Posty:41
Rejestracja:12 maja 2017, 19:04

02 sie 2017, 23:27

Faktycznie mocny makijaż do pracy nie jest stosowny, jednak czerwone usta przy dobrze wyważonym makijażu nie muszą być wyzywające. Warto wiedzieć jak powinien być wykonywany makijaż, oraz dobrze jest odpowiednie narzędzia. Ja sama metodą prób i błędów doszłam do tego jaki makijaż jest dla mnie najlepszy a teraz chcę nauczyć się konturowania twarzy. Jednak zanim zacznę chciałam zamówić dla siebie nowy zestaw pędzli do makijażu https://puderek.com.pl/89_lancrone które ułatwią mi pracę. Pędzle wykonane są z włosia naturalnego jak i syntetycznego, ich grubość dobrana jest w taki sposób by jak najlepiej rozprowadzić kosmetyk na twarzy. Dzięki temu, możemy stworzyć piękny makijaż do pracy jak i na wieczorne wyjście.
rennie
Użytkownik
Posty:428
Rejestracja:31 maja 2014, 14:34

17 sie 2017, 14:34

Pewnie, że tak! Lubię mieć pomalowane usta szminką.
Samanta
Użytkownik
Posty:192
Rejestracja:22 wrz 2017, 13:55

06 gru 2017, 20:24

Ja uzywam ale takich o stonowanych kolorach. Czasem tez decyduje sie na manicure lublin a w tym salonie gdzie go robię jest tanio no a pazurki wychodzą eleganckie, stosowne nawet do pracy w biurze :)
piczerka
Użytkownik
Posty:110
Rejestracja:22 gru 2017, 22:17

27 gru 2017, 21:31

Jasne że tak :) ja w ogóle bardzo lubię malować usta, na https://kontigo.com.pl/makijaz/kosmetyk ... o-ust.html zamówiłam sobie kilka szminek i dziennie inną nakładam, pod kolor stylizacji po prostu
biznesmenka
Użytkownik
Posty:255
Rejestracja:13 lut 2013, 09:19

31 sty 2018, 19:23

Nie, wystarczają mi ochronne balsamy. Zresztą ogólnie przedkładam pielęgnację nad makijaż :)
Dbanie o usta przekłada się na ich dobry wygląd. Jeśli ktoś chciałby się zagłębić w temat, wrzucam link: http://neutrogena.com.pl/bad-piekna/pielegnacja-ust/ . Myślę, że warto się przekonać do takich metod, bo efekty są naprawdę fajne.
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

12 sie 2018, 15:47

ja też nie używam już szminek w ogóle odkąd zrobiłam sobie makijaż pernamentny. Od czasu do czasu stosuję jedynie pomadki ochronne ale to z reguły tylko podczas wielkich mrozów. Jeśli o kolor to teraz mam taki o jakim marzyłam od dawna :) Najważniejsze, to wybrać się do sprawdzonej i doświadczonej linergistki. ja ze swojej strony polecam Dominikę z salonu Jest Pięknie w Warszawie. Najlepsza specjalistka w mieście!
Awatar użytkownika
sklejka
Posty:3
Rejestracja:12 sie 2018, 15:48

12 sie 2018, 15:49

Ja mam kilka takich nudziakowych kolorów więc używam :)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl