Szkoła wizażu - co i jak?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

errato
Użytkownik
Posty:485
Rejestracja:13 gru 2015, 18:43

17 lip 2017, 16:43

Jak znaleźć i wybrać odpowiednią szkołę wizażu, gdzie rzeczywiście można się nauczyć rzetelnie tego fachu?
Awatar użytkownika
Werona33
Posty:3
Rejestracja:02 wrz 2018, 22:46

03 wrz 2018, 21:23

Wiesz co myślę, że powinnaś również zajrzeć do oferty kierunków szkoły policealnej Cosinus, ponieważ jest tam m.in możliwość nauki w kierunki Kosmetyka przez okres 2 lat i później możesz podejść do egzaminu kwalifikacyjnego który pozwoli Ci wykonywać ten zawód. Nie będę się tutaj rozpisywała, bo na ich stronie znajdziesz dokładny opis zakresu prowadzonych zajęć (oczywiście w systemie zaocznym) i co ważne jest to nauka w pełni darmowa, także wystarczą twoje chęci i zaangażowanie, a nauczysz się wiele :)
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

25 maja 2019, 00:10

Dobre CV musi zawierać najważniejsze informacje, ładnie wyglądać i wyróżniać się na tle reszty. Dlatego wykupiłem wersję premium na szybkiecv żeby mieć dostęp do większej ilość szablonów, dzięki którym zwrócę uwagę pracodawcy na moją osobę i dostanę tą pracę, którą chce.
Awatar użytkownika
mroweencja
Posty:13
Rejestracja:05 kwie 2019, 07:43

27 maja 2019, 21:33

ja bralam udzial w kursie wizazu w akademia goodlook, konczylam Master Pro, bardzo fajne zajecia, kameralne, w niewielkich grupach, dzieki czemu mozna sie wiecej nauczyc , szeroki wybor produktow do makijazu takze jest na czym pracowac, polecam
Befor
Użytkownik
Posty:346
Rejestracja:19 paź 2014, 15:20

07 maja 2020, 12:31

Lepiej jednak iśćw twardą medycynę niż wizaż. Wiele ciekawych kierunków oferuje studium pracowników medycznych i społecznych, czyli naprawdę rozbudowana sieć szkół podyplomowych. Wg mnie są naprawdę świetni.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl