Laptop wystarczy do pracy?

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator:mkamil

errato
Użytkownik
Posty:485
Rejestracja:13 gru 2015, 18:43

21 wrz 2017, 10:58

Lepiej kupić jakiegoś dobrego laptopa czy jednak nic nie zastąpi porządnego komputera stacjonarnego?
Awatar użytkownika
Jacentyz
Posty:3
Rejestracja:26 wrz 2017, 07:28

26 wrz 2017, 07:33

Laptopy z reguły są lepsze do pracy niż komputery stacjonarne. Laptop można zabrać z sobą wszędzie. Z komputerem stacjonarnym będzie już mały kłopot.
Natczkk
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:14 cze 2017, 13:43

01 paź 2017, 12:51

A co sądzicie o tym Lenovo - https://www.morele.net/wiadomosc/laptop ... arto/3465/ ? Czytam parametry ale jakoś to wszystko niewiele mi mówi, a potrzebuje nowego lapka. Doradzicie?
Awatar użytkownika
Macek
Posty:4
Rejestracja:26 paź 2017, 07:49

26 paź 2017, 07:53

Laptop z pewnością wystarczy do pracy i jest dziś lepszą alternatywą dla komputerów stacjonarnych.
natalia7
Użytkownik
Posty:362
Rejestracja:07 mar 2017, 16:27

29 paź 2017, 08:10

Wszystko zależy od tego, co dokładnie robisz w tej pracy. Jeśli na przykład pracujesz dużo na grafice to myślę, że lepszym rozwiązaniem może być komputer stacjonarny i duży monitor do tego. W kwestii komputerów stacjonarnych zapoznajcie się z parametrami https://www.komputronik.pl/product/3933 ... k001-.html. Moim zdaniem może być to całkiem dobry wybór.
Awatar użytkownika
savve
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:27 paź 2017, 13:41
Lokalizacja:Łódź

30 paź 2017, 11:47

Nie zawsze laptop się sprawdzi, bo są takie zawody, które wymagają w pracy z komputerem np. dobrej widoczności elementów wyświetlanych albo pracy na dzielonych ekranach, a w laptopie nie zawsze jest to wygodne, bo jednak laptopy nie mają takiej rozdzielczości jak monitory stacjonarnych komputerów. Poza tym, ja sobie nie wyobrażam korzystać z laptopa bez myszki, więc jakby w pracy miało jej nie być, to automatycznie go dla mnie skreśla. Przyzwyczaiłem się do używania stacjonarnego komputera w pracy, a w domu korzystam z laptopa. Jak muszę coś przenieść, to biorę pendrive'a i tyle, cała filozofia. Mam prawie te same programy w pracy i w domu, więc dla mnie to nie problem odpalić dane firmowe na prywatnym kompie. Lepiej jest podróżować po mieście z niewidocznym pendrive'em niż z widocznym, firmowym laptopem.
Awatar użytkownika
Kominn
Posty:4
Rejestracja:02 lis 2017, 09:24

02 lis 2017, 09:28

Laptop w większości przypadków lepiej się nadaje do pracy niż komputer stacjonarny PC.
Awatar użytkownika
Eeyore
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:09 gru 2017, 13:37

11 gru 2017, 14:32

Przyznam szczerze, że moim zdaniem jest to temat dla jakiegoś specjalisty z tego obszaru tematycznego. Wielu problemów można sobie dzięki temu oszczędzić.
It could be a day like all the others, or it could be a day remarkable enough in many ways to remain in the memory
irys15
Użytkownik
Posty:214
Rejestracja:01 lis 2017, 11:37

13 gru 2017, 18:27

Moja szwagierka dużo pracuje przed komputerem z racji własnej firmy. Kupiła sobie ostatnio laptop w leasing http://leasinglaptopa.pl/Acer-6be01397- ... e5f010bcac Koszta wrzuciła w firmę a jak leasing się skończy to wykupi sprzęt na własność. Z tego co mi wiadomo to można tam wziąc leasing nawet jako osoba prywatna.
Awatar użytkownika
Maine
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:11 sty 2018, 22:54

16 sty 2018, 17:00

Ja zawsze szukam informacji na tego typu tematy w Internecie :) To się naprawdę bardzo często opłaca :)
Ludzie w głębi serca lubią zabijać. I zabijają się, póki się nie zmęczą. Kiedy się zmęczą, trochę odpoczywają, a potem znowu zaczynają się zabijać. Tak już jest.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl