Jeśli chodzi o samochody to prawda - skarbonka bez dna! Zwłaszcza te prywatne, bo te służbowe to inna bajka!
U nas akurat na tapecie części, ale do przyczep, które musimy i planujemy zamówić tutaj:
https://unitrailer.pl/product-pol-43-Bl ... ailer.html .
Na szczęście wiadomo, że u nich zawsze są korzystne ceny i ekspresowy transport, bo inaczej byłaby katastrofa.
Niestety, w takim biznesie, jak transport, przestoje nie są wskazane!
Serwis samochodowy
Moderator:mkamil
Jak mi się ostatnio popsuł samochód, to szukałem dobrego serwisu na https://serwisnaprawa24.pl/ . Udało mi się tam znaleźć świetne autocentrum, w którym bardzo szybko i porządnie naprawili mi auto 

A ja chciałem się dowiedzieć czy ktoś z was stosuje uszlachetniacz do diesla. Znajomy z warsztatu polecił mi zastosować dodatek http://tec2000.pl/produkt/dodatek-uszla ... do-diesla/ Na stronie producenta znalazłem informacje, że jest to wielofunkcyjny dodatek do diesla, do silników wysokoprężnych. Nie zawiera metali. Składniki aktywne zawarte w preparacie pomogą zwiększyć żywotność pompy paliwa oraz zmniejszają skutki złej smarności paliw o niskiej zawartości siarki. Skład i właściwości smarne w TEC-2000 Diesel System Cleaner zmniejszają zużycie tłoków, pierścieni oraz wtryskiwaczy. Preparat zawiera silne rozpuszczalniki oraz środki czyszczące dysze wtryskiwaczy, co z kolei poprawia ostateczny kształt wtryskiwanego paliwa. Wpływa to na poprawę procesu spalania. Efektem jest drastyczna redukcja charakterystycznych czarny spalin i zużycia paliwa.Dodatkowo dzięki zastosowaniu preparatu instalacja zasilająca, przewody paliwowe, filtr oraz zbiornik paliwa zostaną „osuszone” ze znajdującej się tam wody. Warto?
Jeśli macie kłopot z turbosprężarką to zalecam zgłosić się do http://turbolux.pl/ . W trybie natychmiastowym wymienili ją na nową, a ja mogłem prędko wrócić na drogę. Pełen fach i profesjonalizm, którym powinien szczycić się każdy serwis. Mieszczą się w Borowej pod adresem Akacjowa 33.
Serwisy muszą przykładać wagę do legalizacji urządzeń, jakimi sprawdzają nasze samochody. Analizatory spalin teraz stały się ważne, z racji zmiany unijnych przepisów i wymogów, jakie nakłada ustawodawca. Mozna regularnie je legalizować w http://www.analizatory.kalisz.pl/analiz ... -9500.html - rzecz jasna nie tylko radiotechniki, ale i innych wiodących producentów
Moja turbosprężarka została uszkodzona. Byłem pewien, iż nic jej nie uratuje, na szczęście www.auto-manufaktura.pl poddali ją regenracji! Dzięki ich fachowej pomocy udało mi się wrócić na drogę w mgnieniu oka. Nigdy bym się nie spodziewał, polecam tych profesjonalistów!
Próbowaliście szukać pomocy u waszych dealerów samochodowych? Znajoma ostatnio dostała dofinansowanie na części i praktycznie nic nie zapłaciła za drogą naprawę
Również np. w salonie Forda organizowane są takie akcje https://akcjaserwisowa.pl/akcjalato2018 gdzie możecie dokładnie sprawdzić amortyzatory, hamulce,wszystkie płyny, paski napędowe za tylko 55 złotych 


Jeśli będziecie poszukiwać serwisu opon to gorąco zachęcam odwiedzić http://serwisogumieniaprudnik.pl/ . To właśnie dzięki ich fachowemu podejściu udało mi się wrócić na drogę - szybko i z oponami, które znowu funkcjonowały jak nowe. To był fantastyczny wybór.
Trzeba tez znalezc sobie dobrych mechanikow od samochodow ciezarowych. Wiem, ze tutaj https://frosttruckserwis.pl/ sa dobrzy fachowcy. Maja spore doswiadczenie i na pewno poradza sobie z takimi problemami. Jesli macie swoja firme, to warto miec takich fachowcow.














