Drukarka dla małej firmy

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

kowska
Użytkownik
Posty:124
Rejestracja:17 sty 2018, 19:28

05 kwie 2018, 15:01

Szukam drukarki dla małej firmy. Możecie polecić sprzęt godny polecenia i taki który sami testowaliście?
natalia7
Użytkownik
Posty:362
Rejestracja:07 mar 2017, 16:27

09 kwie 2018, 10:23

Wydaje mi się, że drukarki marki Dell będą całkiem dobrym rozwiązaniem. Jeśli chodzi o tusze to nie musisz się martwić - na stronie www.igalo.eu/dell-10032 znajdziesz bardzo duży ich wybór. Polecam się rozejrzeć, Dell to bardzo dobra marka, w biurze powinna sprawdzić się świetnie.
mateuszm
Użytkownik
Posty:83
Rejestracja:27 sie 2017, 09:47

18 kwie 2018, 08:44

Ja obecnie korzystam z oferty drukarkizafree.pl/ i jestem bardzo zadowolony. Zamiast kupować nowy sprzęt, postanowiłem, że go wynajmę. I wbrew pozorom to naprawdę się opłaca, ponieważ za 27zł miesięcznie (+3gr od wydrukowanej strony) mam drukarkę świetnej jakości, oraz tusze i tonery całkowicie bezpłatnie. Po przeliczeniu wszystkich kosztów jest to oszczędność w granicach 800zł. Szczerze żałuję, że wcześniej nie pomyślałem o takim rozwiązaniu dla firmy.
bifka
Użytkownik
Posty:319
Rejestracja:22 sie 2017, 18:39

02 sie 2018, 18:49

W sumie to nie wiem czy jest jakaś różnica w tym, czy drukarka ma być do małej, czy do dużej firmy ;) My w firmie mamy różne drukarki i w sumie z każdej jesteśmy zadowoleni. Ostatnio jedna coś nam zaszwankowała, ale znaleźliśmy całkiem fajny serwis drukarek w Krakowie poprzez stronę internetową mar-ton.pl/]www.mar-ton.pl. Bardzo szybko uporali się tam z problemem, drukarka znowu działa bez zarzutu :) Przy okazji widzieliśmy, że można tam kupić zamienniki tuszy bo bardzo konkurencyjnych cenach, więc pewnie nie raz jeszcze tą firmę odwiedzimy :)
domi78
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:08 sie 2017, 18:09

20 wrz 2018, 10:58

Drukarka jest niezbędna w każdej firmie, i jeśli już się zdecydować to na taką dobrej jakości i najlepiej 3D. Ja sama takiej szukam i znalazłam spory wybór na ceneo https://www.ceneo.pl/Drukarki_3D . Muszę tylko an spokojnie porównać sobie wszystkie drukarki i ich funkcje no i oczywiście porównać też ceny, by kupić jak najkorzystniej. Warto zobaczyć bo ceny nie są kosmiczne.
Awatar użytkownika
lovita
Posty:4
Rejestracja:20 wrz 2018, 16:22

20 wrz 2018, 16:50

Ja nic konkretnego Ci nie polecę, ale na Twoim miejscu zwróciłabym uwagę na drukarki laserowe.
tomek85
Użytkownik
Posty:26
Rejestracja:22 wrz 2018, 12:43

22 wrz 2018, 13:54

Moim zdaniem HP się sprawdza w małych firmach. I co najważniejsze, na rynku jest mnóstwo zamienników do ich tonerów, a to też jest ważne.
czosnekwrg
Użytkownik
Posty:418
Rejestracja:07 sty 2019, 08:31

26 sty 2019, 17:05

Jak do małej firmy to powinieneś rozważyć zakup tuszu i tonerów - zamienników. Nie potrzebujesz markowych, a zamienniki z reguły oferują te samą jakość. Na przykład te z oferty www.czarnynabialym.pl , które kupuje od bardzo dawna.
marefebbo
Użytkownik
Posty:54
Rejestracja:12 lut 2019, 12:27

02 mar 2019, 14:11

HP jak najbardziej. W pełni profesjonalny sprzęt. Do tego warto zainwestować w tonery zamienniki Asarto. Dzięki temu będzie można drukować w bardzo dobrej jakości, taniej, tak samo komfortowo. Zamienniki tej firmy są naprawdę bardzo dobrej jakości. Warto sie zainteresować
karolbudnowski
Użytkownik
Posty:47
Rejestracja:18 lut 2019, 13:18

18 mar 2019, 10:06

Poszliśmy w firmie za radą z forum i kupiliśmy tonery Asarto. Muszę przyznać, że jakość druku naprawdę na poziomie, więc tu plus dla producenta. Co do wydajności jeszcze nie oceniłem, ale pewnie będzie taka sama jak w przypadku tonera oryginalnego. Generalnie zakup z Asarto polecam
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl