Mieszkania deweloperskie Lublin - jakie ceny?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

hekt00r
Użytkownik
Posty:50
Rejestracja:13 lip 2016, 12:42

11 kwie 2018, 11:36

Hej, wraz z mężem w najbliższym czasie planujemy rozglądać się za mieszkaniem na sprzedaż z rynku pierwotnego. W związku z tym, że interesuje nas mieszkanie deweloperskie w Lublinie chciałabym się rozeznać jakie są obecnie ceny takich lokali. Ile mniej więcej za metr płaciliście kiedy wy kupowaliście swoje mieszkania z rynku pierwotnego?
bunia
Użytkownik
Posty:278
Rejestracja:31 sie 2016, 20:43

27 maja 2018, 18:36

W Lublinie pewnie jest taniej niż w Warszawie ale nie chciałabym mieszkać tak daleko od stolicy, nie wiem jak w Lublinie jest z zatrudnieniem no i w stolicy jest więcej możliwości rozwoju dlatego takie osiedle jak to Atala na Wilanowie bardziej mi pasuje
Oskar
Użytkownik
Posty:11
Rejestracja:21 wrz 2018, 07:30

21 wrz 2018, 08:00

Też uważam, że w mojej branży lepiej z pracą jest w stolicy i to dlatego zdecydowalemm się z zona, że kupimy mieszkanie właśnie tam. Póki co wynajmujemy, ale to okropne marnotrawstwo pieniędzy. Rata kredytu będzie niższa niż wynajem. Szukamy juz czegoś konkretnego. Możecie polecić jakąś inwestycję? Co myślicie o Wilani? Są tu jacyś kupcy, albo potencjalni nabywcy??
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl