Jaka reklama dla firmy

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

adrian84
Użytkownik
Posty:19
Rejestracja:30 maja 2018, 14:45

30 maja 2018, 15:05

To prawda. Tak sie złożyło, że papierowe ulotki odchodzą do lamusa na rzecz szeroko pojętej reklamie w social media. Na pewno jest bardziej wycelowana niż zasypywanie ludzi tonami makulatury
Kirs6
Użytkownik
Posty:38
Rejestracja:03 lis 2017, 10:00

05 cze 2018, 16:27

Ja bym poszła w kierunku SEO. Ostatnio się przekonałam na samej sobie jak to działa. Super sprawa, jeżeli macie sprawdzoną agencje od pozycjonowania to na pewno nie pożałujecie :) Skontaktujcie się dlatego z firmą https://dc-graphics.pl/ zajmują się tym już od wielu wielu lat.
Awatar użytkownika
judytan
Posty:1
Rejestracja:06 cze 2018, 20:14
Lokalizacja:Wrocław

06 cze 2018, 20:29

Ulotki? Dużo lepiej pójść w kierunku czegoś czego efekt będzie można policzyć :) SEO, Adwords, reklama na Facebooku :)
Quebaa
Użytkownik
Posty:19
Rejestracja:31 mar 2018, 23:27

07 cze 2018, 15:20

Efekty z ulotek też można policzyć, są na to sposoby :)
irys15
Użytkownik
Posty:214
Rejestracja:01 lis 2017, 11:37

09 cze 2018, 12:54

Jest wiele narzędzi reklamowych, ale pamiętajmy że klient tzw z ulicy, również jest dla nas bardzo ważny. Proponuje zadbanie o to by być widocznym w miejscu gdzie się znajdujemy. Banery moze wykonać dla nas firma https://dc-graphics.pl/ Przydadzą się również ulotki do rozniesienia w bliskim sąsiedztwie firmy, oraz dużo wizytówek :)
Satyna
Użytkownik
Posty:190
Rejestracja:23 sie 2017, 22:59

13 cze 2018, 14:53

sposobów na reklame jest wiele. Trzeba pamiętać, że to co trafi do jednego klienta "nie przemówi" do innego więc warto sięgnąć po kilka sposobów promocji firmy. Bardzo modne sa teraz targi branżowe. Ja zdecydowałam się na wykonanie profesjonalnego stoiska i jeżdżę na róznego rodzaju targi i eventy. Tam zawsze można pozyskać klientów a także nawiązać nowe kontakty biznesowe.
natalia7
Użytkownik
Posty:362
Rejestracja:07 mar 2017, 16:27

14 cze 2018, 10:41

Reklamowe spoty dźwiękowe też wydają mi się całkiem dobrą opcją na reklamę firmy. Słyszeliście kiedykolwiek o czymś takim? Wystarczy zgłosić się do banku lektorów - oni sobie na pewno poradzą z takim zadaniem.
Awatar użytkownika
Dymek
Posty:3
Rejestracja:14 cze 2018, 11:08

14 cze 2018, 11:11

Reklama dla firmy powinna być kompleksowa i łączyć zarówno reklamę stacjonarną, oraz internetową. Tak jest najlepiej.
krej
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:14 cze 2018, 14:11

14 cze 2018, 16:13

Najlepsze jest połączenie reklamy internetowej z tradycyjną. Dzięki temu ma się szansę dotrzeć do szerszego grona odbiorców i pozyskać więcej klientów. A które są najlepsze, to kwestia umowna, zależna od rodzaju działalności. U jednych sprawdzi się model AdWordsy + social media, u innych plakaty + billboardy + content marketing. Dlatego zwykle do tych zagadnień bierze się specjalistów, zamiast robić samodzielnie, bo przeanalizują formę przedsiębiorstwa i dobiorą odpowiednie środki reklamy.
karmel
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:14 cze 2018, 20:35

14 cze 2018, 23:33

Zastanówcie się na początek, jaki cel zamierzacie osiągnąć tą reklamą - chodzi o znalezienie klientów, sprawienie, by wrócili, utrzymanie grona stałych odbiorców, organizacja konkursu? A dopiero potem decydujcie, czy warto inwestować w płatne reklamy, czy jednak darmowe reklamy jeszcze w stanie są coś zdziałać. Bez wyraźnego planu marketingowego to się nie uda.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl