Na wakacje - najlepiej Chorwacja?

Pochwal się swoją ciekawostką, zabłyśnij w towarzystwie.

Moderator:mkamil

errato
Użytkownik
Posty:485
Rejestracja:13 gru 2015, 18:43

12 lip 2018, 16:21

Co o tym sądzicie?
Czy na wakacje najlepszą opcją nadal od lat niezmiennie jest Chorwacja?
Może polecicie też jakieś inne miejscówki?
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

20 lip 2018, 21:06

Myśle, że lepiej w Polskę, dużo taniej i bezpieczniej. My pojedziemy sobie z żoną do kudowy zdroju. Mamy tam już zarezerwowany hotel verde montana. Zamierzamy w koncu porządnie odpocząć, zrelaksować się i skorzystać ze strefy wellness.
inka900
Użytkownik
Posty:191
Rejestracja:14 wrz 2017, 09:25

30 lip 2018, 07:15

Chorwacja jest piękna i na pewno warto się tam wybrać na urlop :) Jadąc na lotnisko warto się przygotować. Na https://puccini.pl/blog/jak-nie-zgubic- ... ych-porad/ znajdziesz bardzo ciekawe, przydatne porady jak nie zgubić bagażu w podróży. Mi raz się to zdarzyło i urlop był mało udany bo cały czas się stresowałam.
olga83
Użytkownik
Posty:40
Rejestracja:22 cze 2018, 14:03

30 lip 2018, 09:50

Tak. Chorwacja jest piękna. Nie tylko latem. Tylko trzeba pamiętać, że to dłuższa wyprawa - lot samolotem lub wielogodzinna jazda samochodem. Podczas takiej podróży łatwo o np. zagubienie dokumentów czy bagażu. I warto o tym pomyśleć już przed wyjazdem. Jest coś takie jak Pakiet Podróżny od mySafety. Zresztą teraz do kupienia w bardzo dobrej cenie. Chroni nasz bagaż, portfel i dodatkowe gadżety np. klucze od domu. System zawieszek, hologramów i możliwość 24 h pomocy ze strony konsultantów sprawia, że dużo łatwiej jest zastrzec np. utracone karty kredytowe, a jeśli zagubiliśmy jakieś przedmioty - dużo łatwiej je odzyskać. Tutaj https://sklep.mysafety.pl/pl/p/Pakiet-Podrozny/45 można dowiedzieć się więcej. Warto pomyśleć przed wyjazdem.
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

23 sie 2018, 15:17

Własne wakacje mam już na szczęście zaplanowane natomiast planuje wysłać moją trojkę dzieci na obóz zagraniczny do Chorwacji organizowany przez firmę https://www.atas.pl/pl/obozy-zagraniczne. Na ich stronie znalazłem informację, że motyw przewodni obozu to jedna z ważniejszych kwestii, jakie należy wziąć pod uwagę w trakcie wyboru obozu. Jeżeli twoje dziecko ma jakąś pasję, wówczas masz ułatwione zadanie. Wybór narzuca się sam. A może widzisz w nim pewien potencjał? Do wyboru są obozy żeglarskie, windsurfingowe, jeździeckie, teatralne i aktorskie. Taki wyjazd może stanowić ponadto swego rodzaju inwestycję w przyszłość. Doskonałym tego przykładem są obozy zagraniczne językowe. Obozy młodzieżowe to przede wszystkim znakomity czas wypoczynku, ale nie tylko. Obozy młodzieżowe to też miejsce i ludzie. Warto sprawdzić standard ośrodka na terenie, którego będzie przebywać Twoje dziecko. Można tu porównać dane otrzymane od organizatora konkretnego wyjazdu z tymi znajdującymi się na stronie internetowej ośrodka. Wychowawcy powinni natomiast mieć odpowiednie kwalifikacje.
Natczkk
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:14 cze 2017, 13:43

06 wrz 2018, 18:28

Chorwacja jest świetnym wakacyjnym kierunkiem. Zobaczcie sobie oferty last minute - https://www.ewakacje.pl/oferta/chorwacja-last-minute/ No kurcze, za 300 parę złoytych można lecieć na tydzień i to nocować w całkiem naprawdę fajnym hotelu. Ja osobiście w Chorwacji byłem już dwa razy i bardzo polecam.
qwaser4
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:12 wrz 2018, 07:58

12 wrz 2018, 08:00

Moim zdaniem Chorwacja jest już trochę przereklamowana
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

13 wrz 2018, 11:58

Bardzo dużo ludzi podróżuje do Chorwacji, ale według mnie jest jeszcze kilka bardzo ciekawych i popularnych kierunków wybieranych przez Polaków. Myślę, że warto byłoby wybrać się np. do Grecji, Hiszpanii czy np. Portugalii. Są to bardzo ciepłe kraje, które praktycznie żyją z turystyki. Bez względu na to, gdzie się wybierzesz, pomyśl również o dodatkowym ubezpieczeniu jak np. https://www.uniqa.pl/ubezpieczenia-dla- ... ie-podrozy dzięki niemu, będziesz mogła w pełni cieszyć się wakacjami i nie martwić się o pomoc i finanse w przypadku nieszczęśliwego wypadku.
Futnsenz
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:08 wrz 2018, 13:02

13 wrz 2018, 13:50

Hej wszystkim. wprawdzie jest już po sezonie wakacyjnym, jednak uważam, że to najlepsza chwila na zagraniczny urlop. Lecz nie ulega wątpliwości, najistotniejsze jest bezpieczeństwo. Czy myślicie, iż na przykład takie propozycje jak na urlop Fuerteventura (polisaturystyczna.pl) są rzetelnym rozwiązaniem?
Geniusz to wynik 1% natchnienia i 99% wypocenia – Thomas Edison
Bella89
Użytkownik
Posty:125
Rejestracja:22 lut 2018, 09:27

15 wrz 2018, 18:59

Chorwacja jest naprawdę przepiękna, byłam tam kilka razy i nadal nie mogę się nadziwić jej pięknym miejscom. Także jak najbardziej warto tam jechać. Z moich jeszcze porad, to zdecydowanie warto kupić sobie dobrą też walizkę link na tego typu podróż. Im bardziej funkcjonalna i pojemnościowa tym lepiej dla was.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl