Badania

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

mami
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:03 lut 2017, 18:57

23 sie 2018, 08:26

Uważam, że zdrowie jest najwazniejsze w życiu i powinniśmy bezwzględnie o nie dbać. Jezeli potrzebujemy kompleksowych badań to najlepiej udać sie do sprawdzonego miejsca a takim z pewnościa jest gabinet USG w Warszawie http://www.gabinetusg.com.pl/ Badania USG dzięki swojej dokładności umożliwiają postawienie najbardziej precyzyjnej diagnozy zaburzeń. Osobiście uważam, że kompleksowe badanie USG powinno sie robić raz w roku.
kowska
Użytkownik
Posty:124
Rejestracja:17 sty 2018, 19:28

13 wrz 2018, 14:18

Mnie zastanawia, czy ktoś z was miał okazję wykonywać badania genetyczne? Mnie w szczególności interesuje badanie w kierunku choroby metabolicznej, ktora charakteryzuje się odkładaniem nadmiaru żelaza w organizmie. Jest to choroba o nazwie hemochromatoza.
Awatar użytkownika
charllie
Posty:4
Rejestracja:13 wrz 2018, 20:30

13 wrz 2018, 20:42

Zgadzam się całkowicie - trzeba regularnie kontrolować swój stan zdrowia.
czosnekwrg
Użytkownik
Posty:418
Rejestracja:07 sty 2019, 08:31

15 sty 2019, 08:56

Nie można również zapominać o badaniach mikroskopowych histopatologicznych. Na pełen zakres badań warto udać się do sprawdzonego i zaufanego specjalisty. W moim przypadku wybór padł na https://dariuszlange.pl/ .
komozal
Użytkownik
Posty:52
Rejestracja:03 mar 2017, 16:17

08 mar 2019, 20:43

Ja ostatnio też byłam na kilku badaniach w laboratorium diagnostyce, tam mają badania niemalże na wszystko od morfologii, poprzez badania prenatalne i markery nowotworowe można zrobić, ogromny wachlarz możliwości :)
watyrka
Użytkownik
Posty:11
Rejestracja:22 cze 2018, 15:24

11 mar 2019, 17:54

A jakieś profilaktyczne badanie prostaty w tym laboratorium ? bo mój facet ma straszliwy problem i nie wiem jaki pakiet badań musiałby zrobić :(
komozal
Użytkownik
Posty:52
Rejestracja:03 mar 2017, 16:17

11 mar 2019, 18:25

No pewno, że jest specjalnie pakiet dla mężczyzn na zbadanie poziomu PSA, to marker przerostu prostaty, który określa czy problem jest czy go nie ma. Łap linka https://diag.pl/sklep/badania/psa-calkowity/ i niech Twoja druga połowa leci się zbadać na stronie diagnostyki szukasz w badaniach odpowiedniego zabiegu i wybierasz tylko swoją placówkę najbliższą i tyle.
Awatar użytkownika
Krolo_LOLO
Posty:4
Rejestracja:31 sie 2019, 18:59

31 sie 2019, 19:03

Ja na pewno muszę się za niedługo zapisać na jakieś wszechstronne badania, a to wszystko przez objawy, które od jakiegoś czasu mi doskwierają. Z tego co udało mi się wyczytać na www. hyalutidin. pl/pierwsze-objawy-choroby-reumatycznej wydaje mi się, że to mogą być pierwsze objawy choroby reumatycznej. Myślę, że coś muszę tutaj zacząć działać, żeby choroba się nie pogłębiała.
kubeczek
Użytkownik
Posty:58
Rejestracja:23 lis 2017, 23:48

06 wrz 2019, 18:50

Krolo_LOLO pisze:
31 sie 2019, 19:03
Ja na pewno muszę się za niedługo zapisać na jakieś wszechstronne badania, a to wszystko przez objawy, które od jakiegoś czasu mi doskwierają. Z tego co udało mi się wyczytać na www. hyalutidin. pl/pierwsze-objawy-choroby-reumatycznej wydaje mi się, że to mogą być pierwsze objawy choroby reumatycznej. Myślę, że coś muszę tutaj zacząć działać, żeby choroba się nie pogłębiała.
koniecznie musisz to sprawdzic, ze zdrowiem nie ma zartow.. ja dlatego mam wykupiony pakiet medyczny w medicover. Dzieki niemu dostep do specjalistwo mam od reki, terminy szybkie no i wszystkie badania niezbedne za ktore placic dodatkowo nie musze. Wszystko jest w ramach pakietu
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

05 lut 2020, 14:25

ja mieszkam w Warszawie i tu leczę się w przychodni MediVita na Mokotowie. Mają lekarzy kilku specjalizacji m.in ortopedów, okulistów czy neurologów. Dogodne terminy wizyt, komfortowe warunki, uprzejma obsługa.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl