Badanie gruntu

Pochwal się swoją ciekawostką, zabłyśnij w towarzystwie.

Moderator:mkamil

Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

28 sie 2018, 12:10

Cześć,

Czy ktoś z was orientuje się w jaki sposób mogę zbadać gęstość gruntu pod budowę domu?
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

28 sie 2018, 12:13

Wydaje mi się ,że w obecnych czasach istnieje wiele firm zajmujących się tego typu tematami. Jeżeli jednak chcesz zrobić to na własną rękę, to na pewno do tego celu przyda ci się płyta dynamiczna. Z tego co wiem, bardzo dobrą ofertę znajdziesz na stronie - https://www.plyta-dynamiczna.pl/plyta-dynamiczna/ za pomocą płyty dynamicznej, która jest bardzo lekka, możesz wykonać wszelkie niezbędne pomiary. Dzięki swojej wielkości, płyta dotrze także w trudnodostępne miejsca, do których płyta statyczna VSS nie miałaby dostępu.
bifka
Użytkownik
Posty:319
Rejestracja:22 sie 2017, 18:39

08 wrz 2018, 08:39

Najlepiej zlecić takie badanie gruntu jakieś profesjonalnej firmie, która się tym zajmuje. My korzystaliśmy z oferty firmy GGS-Projekt, z którą możecie się zapoznać na stronie internetowej http://www.ggsprojekt.pl/geotechnika/ i byliśmy naprawdę zadowoleni ze współpracy z nimi. Nie tylko utrzymaliśmy fachową opinię geotechniczną, ale mogliśmy też liczyć na profesjonalne porady i pomoc z ich strony.
Megan1985Megan
Użytkownik
Posty:32
Rejestracja:03 sty 2019, 10:29

08 mar 2019, 14:57

Ja mogę polecić firmę, która zajmuję się badaniami środowiskowymi i jest to firma Ekolab z Kobylnicy k. Poznania i firma świadczy usługi w dziedzinie ochrony środowiska. W firmie Ekolab jest nowocześnie wyposażona pracownia laboratoryjna w, której przeprowadzane są badania środowiskowe, w tym analizy wody, ścieków, odpadów i wiele innych.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl