Oprogramowanie ERP - wytłumaczcie

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

iowaa
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:16 lis 2017, 10:46

31 sty 2019, 15:02

Cześć, jestem asystentką w pewnej dość dużej firmie i ostatnio dostałam wiadomość od zarządu, że zostanie u nas wprowadzony taki program: http://www.unit4.com/pl/produkty/erp. Słyszałam już o ERP, ale nigdy nie miałam z tym do czynienia. Czy ktoś z was może mi wyjaśnić, na czym dokładnie polega jego działanie i czy obsługa jest trudna?
Obrazek
Awatar użytkownika
pomaranczovy
Posty:12
Rejestracja:08 lut 2019, 13:38

11 lut 2019, 19:27

Powiem Ci że takie oprogramowanie to przede wszystkim znaczące ułatwienie w zarządzaniu danym sektorem firmy. My np. korzystam z epr w zakresie obsługi produkcji, logistyki i sprzedaży. Oprogramowania zamawialiśmy od CFI , są intuicyjne w obsłudze a więc sądzę że i Ty szybko połapiesz się o co w tym chodzi. Zaletą tego sprzedażowego o które pytasz jest przede wszystkim bardzo sprawna, elektroniczna wymiana danych i kompleksowe planowanie działań sprzedażowych. Jeśli korzystałaś z popularnego niegdyś maga, nie mam wątpliwości, że sobie poradzisz z epr i będziesz zadowolona z funkcjonalności nowocześniejszego i praktyczniejszego oprogramowania.
Awatar użytkownika
greatme
Posty:1
Rejestracja:22 lip 2019, 14:39

22 lip 2019, 14:46

Ciesz się, ze wprowadzono u Was system ERP... jeżeli mowa o dużej firmie, to ERP, czy CRM moim zdaniem jest nawet koniecznością. Na pewno po tych kilku miesiącach praca w obrębie produkcji przebiega znacznie sprawniej - tak sądzę. Ogólnie rzecz ujmując ERP jest systemem, który pozwala kontrolować wszystkie przestrzenie produkcji - wiesz dokładnie ile kto pracuje, nad czym, ile czasu będzie potrzebował, jakich zasobów - nie trzeba pamiętać, bo program pamięta :D Zastanawia mnie tylko wybór - dlaczego taki ERP - jest wiele popularniejszych np. https://www. drit. pl/system-do-zarzadzania-produkcja system erp enova z super wsparciem i szkoleniami itd.
Awatar użytkownika
elPaweł
Posty:5
Rejestracja:19 sie 2020, 09:58

19 sie 2020, 10:15

W naszej firmie jesteśmy w trakcie wdrażania Icon24 oferuje on wiele modułów ja korzystam z CRM ale już wdrażamy moduł produkcji na hali. Profesjonalne wsparcie techniczne oraz super szkoleniowcy polecam. link www icon24 pl
bliskos
Użytkownik
Posty:64
Rejestracja:14 cze 2017, 15:59

28 maja 2021, 07:20

Działam z Berberis i jest wszystko w najlepszym porządku. Każdy element działa tak, jak trzeba. Jeśli odpowiednio do tego podejdziecie, to powinno być w porządku, szybko zauważycie zmiany na plus, lepsze zarządzanie, kontrolę i wyniki. Ale wiadomo, że z dnia na dzień cudów nie będzie.
Łucja0982
Użytkownik
Posty:33
Rejestracja:30 cze 2021, 09:20

16 lip 2021, 09:20

Ja polecam system CRM od FIRMAO. Bardzo dobre narzędzie które w łatwy i szybki sposób potrafi usprawnić zarządzanie firmą oraz relacjami z klientami. W jednym programie mam ewidencje czasu pracy swoich pracowników a także faktury od swoich kontrahentów. Warto wykorzystać 14 dniowy okres próbny po to żeby zobaczyć że usprawnienie firmy nie jest trudnym zadaniem.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl