Pielęgniarstwo - gdzie składać papiery ?

Pochwal się swoją ciekawostką, zabłyśnij w towarzystwie.

Moderator:mkamil

lenkaa1
Użytkownik
Posty:95
Rejestracja:03 lip 2017, 15:03

15 mar 2021, 13:47

Witajcie :) Moi drodzy podjęłam decyzję o chęci złożenia dokumentów na pielęgniarstwo. Rozglądałam się już za uczelnią w Warszawie ( prywatną) i póki co zainteresowała mnie oferta uczelni MUM. Może ktoś z Was już tu studiuje i podzieli się opinią ?
Awatar użytkownika
wenndy
Posty:13
Rejestracja:15 cze 2020, 19:54

17 mar 2021, 18:08

jeśli to jest ta uczelnia, o której myślę to polecam jak najbardziej. ale w czasach, w których ja tu studiowałam nazywała się inaczej ( Wyższa Szkoła Mazowiecka).
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

22 mar 2021, 09:00

tak Wyższa Szkoła Mazowiecka to obecnie Mazowiecka Uczelnia Medyczna :) naprawdę warto składać tu papiery, ja jestem pewnie na położnictwie, na pierwszym roku :) wysoki poziom, świetni wykładowcy. lenkaa1 nie zastanawiaj się nawet :)
lenkaa1
Użytkownik
Posty:95
Rejestracja:03 lip 2017, 15:03

22 mar 2021, 13:21

Bardzo dziękuje za wszystkie odpowiedzi :) nie słyszałam wcześniej o tej uczelni ale chętnie poczytam i na pewno wezmę ją pod uwagę przy składaniu papierów :)
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

14 kwie 2021, 17:54

no i super, na pewno nie będziesz żałować tej decyzji. dla mnie jako studenta ważne jest to, ze uczelnia robi wszystko, żeby studenci jak najmniej odczuli całą ta sytuację związaną z pandemią i nauką zdalną.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl