dom seniora - szybki zwrot - poszukiwany inwestor/wspólnik

Masz pomysł i nie masz kapitału a szukasz wspólnika lub inwestora? Zamieść tu swoją ofertę.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
bream25
Posty:1
Rejestracja:27 sty 2010, 00:23

27 sty 2010, 00:25

Witam. Poszukuje inwestora(ów)/wspólnika(ów) do uruchomienia i prowadzenia Prywatnego Domu Seniora. Mam do dyspozycji spółki budynek pensjonatowy w najlepszym miejscu bardzo znanego uzdrowiska Kudowy - Zdrój. Kwota inwestycji to 1300000 PLN. Możliwość uzyskania dotacji unijnej. P I L N E !!! Szybki i zyskowny zwrot zainwestowanych pieniędzy. Jestem otwarty na inne propozycje. Zainteresowanych proszę o kontakt na PW .
mateo_220
Użytkownik
Posty:14
Rejestracja:08 sie 2011, 11:33

07 wrz 2011, 13:50

Umieść swoją ofertę w portalach branżowych, np. na symultana.org która była ostatnio opisana w dzienniku gazety prawnej
nocna1
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:20 lis 2017, 14:59

10 lip 2018, 08:50

Decydując, w jaki sposób opiekować się starszą osobą warto sporo się zastanowić. Czy w ogóle wybierzemy taki dom seniora czy może opiekuna. Tutaj http://goldcare.com.pl/ widziałam dobrych opiekunów. Ważne, żeby starsza osoba miała zapewniony komfort i dobrą opiekę.
inka900
Użytkownik
Posty:191
Rejestracja:14 wrz 2017, 09:25

23 sie 2018, 20:46

Ja jestem zdania, że domy opieki są o wiele lepszą opcją niż opiekunowie. Widziałam ostatnio na http://domseniora24.pl/ ofertę prywatnego domu opieki pod Warszawą. Starsze osoby mają tam wszystko czego im potrzeba - opiekę medyczną, możliwość rozwijania pasji, różne zajęcia oraz towarzystwo.
komozal
Użytkownik
Posty:52
Rejestracja:03 mar 2017, 16:17

31 gru 2020, 20:08

Osobiście wszystko sprawdziliśmy, rozmawialiśmy z personelem, pensjonariuszami, nie chcieliśmy mieć żadnych wątpliwości. Jeżeli szukacie domu spokojnej starości w okolicach Łodzi, to warto wziąć pod uwagę dom seniora pod topolami. Okolica przepiękna, warunki bardzo dobre i opieka pierwsza klasa, jak drugi dom.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl