SPRZEDAM POMYSŁ NA BIZNES BARDZO DUŻE ZAROBKI

Masz towar i szukasz rynku zbytu. Dział poświęcony zamieszczaniu ofert handlowych. Bez spamu!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
shugotenshi
Posty:2
Rejestracja:03 lut 2010, 21:24

06 lut 2010, 14:48

Witam
Mam do sprzedania pomysł na biznes. Interes jest bardzo dochodowy i jeszcze nie słyszałem o żadnej firmie z tej branży, która by musiała zamknąć interes z powodu braku klientów. Z wiadomych przyczyn nie mogę powiedzieć jaki to interes ale podpowiem że jest to oferta skierowana głównie do dużych firm i przedsiębiorstw, które z takich usług korzystają regularnie i wydaja na to mnóstwo pieniędzy, jednak coraz więcej małych i średnich przedsiębiorstw także korzysta z takich usług. Wystarczy obsłużyć jedną dużą firmę lub dwie małe w roku aby zarabiać więcej niż w dobrze płatnej pracy. Nakład pracy jest bardzo niewielki. jednak przy pełnym zaangażowaniu (3h dziennie) szacowany zysk "na czysto" w pierwszym roku działalności to 40 000zł, w drugim roku 70 000zł.
Koszt inwestycji to 40 000zł
W skład zestawu wchodzi:
-Gotowy biznes plan wykonany pod dotacje z unii europejskiej (został oceniony przez komisję na 92%)
-Kontakty do dostawców sprzętu w najlepszych cenach
-Strona internetowa promująca firmę wykonana na zamówienie
-Pomoc w prowadzeniu i promocji
-Plan zdobycia klientów i startu firmy

Naprawdę warto! Działające już firmy z tej branży zarabiają duże pieniądze i ciągle się rozwijają jednak jest to tak niszowy produkt że bez problemu starczy miejsca na wiele podobnych firm. Na pewno nie stracisz a może to całkowicie zmienić twoje życie!
Kontakt na mariuszbak@poczta.pl
Artek
Użytkownik
Posty:43
Rejestracja:11 lis 2009, 21:43

19 lut 2010, 15:53

Radzę podchodzić do tego "planu" z dużą rezerwą. Nowy użytkownik z jednym postem prawdopodobnie zarejestrował się tylko po to by dać to ogłoszenie. Gdyby ktoś miał super biznes plan to tanio by go nie sprzedawał to daje do myślenia.
Dla tych co chcą zarobić i nie szukają gruszek na wierzbie: http://www.neobux.com/?r=Shades91
Polecam się zarejestrować i zapoznać z tematem. Jeśli zarejestrujecie się z mojego linka będziecie moimi poleconymi użytkownikami.
Shades
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:11 lis 2009, 20:38

24 lut 2010, 17:47

Tak jak wyżej pewnie zwyczajna ściema dla naiwnych. Większość ludzi nie podzieli się za mała kasę dobrym biznesplanem a już na pewno nie z nieznajomą osobą ;p
Awatar użytkownika
shugotenshi
Posty:2
Rejestracja:03 lut 2010, 21:24

26 lut 2010, 23:08

Shades pisze:Tak jak wyżej pewnie zwyczajna ściema dla naiwnych. Większość ludzi nie podzieli się za mała kasę dobrym biznesplanem a już na pewno nie z nieznajomą osobą ;p
Jesli chcesz to mogę wysłać wzór biznesplanu
Awatar użytkownika
markowe
Użytkownik
Posty:21
Rejestracja:28 paź 2010, 15:52
Lokalizacja:Polska

28 paź 2010, 16:17

Wzór biznes planu uwiarygodniłby całość projektu. Przede wszystkim wskazał by branże i możliwości.
Mój blog w którym piszę od lat http://www.emesz.pl
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl