Alternatywa dla Offica

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator:mkamil

blisko
Użytkownik
Posty:13
Rejestracja:13 sty 2011, 15:36

08 lut 2011, 17:25

Poszukuję atrakcyjnej alternatywy dla oprogramowania Office od Microsoftu. Bardzo zależy mi, by było to oprogramowanie z dostępem online do danych (pliki powinny być trzymane na serwerze). Znalazłem dwie opcje - Zoho i Docs od Google (w drugim przypadku to chyba tylko edytor tekstu). Czy znacie inne programy? Z tych dwóch które jest lepszy?
Koszałka
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:15 sty 2011, 10:11

09 lut 2011, 17:46

Nie znasz Open Office? To darmowe oprogramowanie, tylko nie wiem czy nie wymaga płatności przy wersji dla firm. Jest bardzo podobne do zwykłego Office. Inna ciekawa propozycja to http://www.biznespakiet.pl/Zoho-Business.html czyli pakiet oprogramowania Zoho. W tym wypadku już płatny, ale rozwiązanie dosyć innowacyjne - dostęp do niego masz online i równocześnie kilka osób może pracować na jednym pliku
Awatar użytkownika
wakan
Użytkownik
Posty:41
Rejestracja:18 lis 2010, 15:30

10 lut 2011, 17:28

Openoffice to chyba najlepsza opcja jeśli chodzi o tego typu edytor tekstu.
blisko
Użytkownik
Posty:13
Rejestracja:13 sty 2011, 15:36

10 lut 2011, 18:17

OpenOffice nie jest dla mnie intuicyjny. Próbowałem się na niego przerzucić, ale jakoś zupełnie nie mogłem - chyba za bardzo przyzwyczaiłem się do Worda. We writerze od Zoho spodobało mi się właśnie to, że program jest tak bardzo podobny do edytora tekstowego od Microsoftu.
Awatar użytkownika
wakan
Użytkownik
Posty:41
Rejestracja:18 lis 2010, 15:30

11 lut 2011, 17:11

W druga strone też działa, jak dużo pracujesz w openoffice to word wydaje sie jakiś pokręcony.
No i Openoffice nie kosztuje 700zł :P
blisko
Użytkownik
Posty:13
Rejestracja:13 sty 2011, 15:36

14 lut 2011, 19:39

Rozmawiamy o wersji przeznaczonej dla biznesu. Open Office może nie spełnić wszystkich moich oczekiwań, chociaż darmowy, więc mogę go wypróbować. Testuję również pakiet dla Biznesu Zoho, ten wskazany wcześniej http://www.biznespakiet.pl/Zoho-Business.html Coś na pewno wybiorę.
bossross
Użytkownik
Posty:16
Rejestracja:09 mar 2011, 14:17

14 mar 2011, 11:44

nie mam zbytniego rozeznania w tej dziedzinie od wieków korzystałem z worda. raz musiałem skorzystać z openoffice i muszę powiedzieć, że zupełnie nie mogłem się w nim odnaleźć. Według mnie, jego jedyna przewaga nad microsoftem to właśnie darmowość.
Awatar użytkownika
wakan
Użytkownik
Posty:41
Rejestracja:18 lis 2010, 15:30

23 mar 2011, 22:59

To zalezy co ktoś robi, mi np wygodniej w OO, a w wordzie 2007 to juz wogóle nic nie umiem zrobic...
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl