Jaki program do Mailingu?

Dział poświęcony e-reklamie

Moderator:mkamil

Limpk
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:03 gru 2011, 14:36

03 gru 2011, 14:37

Witam
Zastanawiam się nad zleceniem mailingu moim pracownikom ( dział IT ). Otrzymałem ostatnio próbkę programu AdMailer firmy Enterso.
Program ma bardzo ciekawe funkcje takie jak:
- Bazę adresów @
- Zarządzanie bazami adresów email
- Przygotowanie treści korespondencji
- Wysyłanie wiadomości e-mail według ustalonego szablonu

Prowadzę firmę zajmującą się przewozami paczek , czy taki program pomoże mi wspiąć się wyżej w google? Czy jest sens go użyć?

Strona producenta to: www.admailer.pl

Dziękuje za pomoc !
gasiorek
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:17 mar 2013, 23:25

18 sty 2014, 15:27

Sprawdź jeszcze:http://freshmail.pl/funkcjonalnosci/zdobywaj-odbiorcow/. To dobry pomysł na zdobywanie klientów. Większość platform do emal marketingu pozwala na łatwe integrowanie danych z innymi systemami takimi jak CRM, e-commerce, CMS itp. Dzięki temu mailing reklamowy może mieć charakter wysoce spersonalizowanych komunikatów przydatnych dla odbiorców.
malak
Użytkownik
Posty:828
Rejestracja:10 lut 2014, 17:21

12 lut 2014, 08:21

Podbijam pytanie ;) jeszcze jakieś propozycje?
Adamek
Użytkownik
Posty:58
Rejestracja:25 lut 2014, 07:19

19 mar 2014, 13:50

To może ja też się dołączam. Możecie troche więcej napisać o tych programach? Jakoś już kilka razy próbowałem coś wysyłać bezpłatnymi programami i była lipa, a do tego zero odzewu ze strony potencjalnych klientów. Nie wiem, może wszystko lądowało w spamie?
Awatar użytkownika
Versus
Posty:3
Rejestracja:19 mar 2014, 13:51

31 mar 2014, 12:38

Bardzo często chodzi o to jakie podejście mają dostawcy programów mailowych do firm oferujących masowe wysyłanie maili. Jeżeli jakaś firma sprawdza swoich klientów i dba o jakość wysyłanych maili, to raczej są łagodniej traktowani przez takich dostawców jak google, wp czy onet. Pod tym względem dobrą renomę ma Freshmail, którzy sami weryfikują do jakiej kategorii zaliczyć daną firmę wysyłającą maile. Poczytaj sobie dokładniej na ich stronie: http://freshmail.pl/infrastruktura/
Adamek
Użytkownik
Posty:58
Rejestracja:25 lut 2014, 07:19

02 kwie 2014, 13:10

Brzmi to ciekawie, bo jednak nie chciałbym zostać wrzucony do jednego worka wraz z jakimiś spamerami od produktów na potencję czy informacji o wygranych. Mam bazę mailingową do konkretnej grupy i chcę im zaoferować ciekawe jakościowo maile. Myślę też o regularnym newsletterze, więc chyba takie sprawdzone rozwiązanie jak Freshmai byłoby dobrym wyjściem.
Awatar użytkownika
Versus
Posty:3
Rejestracja:19 mar 2014, 13:51

02 kwie 2014, 20:30

Jeżeli chodzi o różnego rodzaju newslettery, to na Freshmail masz właśnie wiele szablonów do wykorzystania jak również proste narzędzie do przygotowywania własnych projektów. Ja akurat wykorzystywałem już gotowy projekt, bo tak było wygodniej. po za tym w takim newsletterze automatycznie odmieniane jest imię odbiorcy oraz poprzez imie wykrywana jest płeć (męskie/żeńskie końcówki). To są właśnie duże zalety tego, że to jest polski program.
malak
Użytkownik
Posty:828
Rejestracja:10 lut 2014, 17:21

02 kwie 2014, 20:57

Świetne rozwiązanie ;)
Adamek
Użytkownik
Posty:58
Rejestracja:25 lut 2014, 07:19

03 kwie 2014, 11:24

Też się zgadzam, niby prosta rzecz, ale jednak z punktu widzenia klienta bardzo ważna, bo jednak każdy lubi jak przychodzące maile przynajmniej po części są zindywidualizowane, a nie bardzo bezosobowe. Na pewno zwiększa to szansę na to, że odbiorca ją przeczyta. Nie ma co, na pewno będę musiał zostać ich klientem :-)
niebo
Użytkownik
Posty:273
Rejestracja:19 sty 2014, 21:16

31 lip 2014, 19:34

Mailing jest skuteczny, jeśli jest mailingiem a nie spamem.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl