Mieszkania gdzie kupować?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator: mkamil

homeer
Użytkownik

02 kwie 2020, 07:08

najlepszy przykład wykorzystania nowej technologii. ja odkąd otworzyłem nocleg to po wprowadzeniu wirtualnego spaceru autentycznie odczułem roznice w liczbie rezerwacji. byc moze to przypadek ale szczerze mowiac nie sądzę. zwlaszcza, ze to z tej stronki https://3dtrip.pl/ firma majaca wysokie standardy. na chwilę kiedy czytalem oferte mieli rekomendację google viev, pewnie mają ją nadal.
mmario2
Użytkownik

13 kwie 2020, 20:21

Na Białołęce. Moje mieszkanie na osiedlu pod dębami praktycznie od razu znalazło chętnego na wynajem. Zakup nieruchomości to dobra inwestycja, która na siebie zarabia.
Awatar użytkownika
lewirra

24 kwie 2020, 18:52

A co z większymi metrażami, typu segment? Warto? Chodzi mi głównie o podwarszawskie miejscowości typu Ożarów Mazowiecki, Piaseczno, ważne żeby były dobre dojzdy.
Befor
Użytkownik

07 maja 2020, 13:41

Jeśli szukasz czegoś ekskluzywnego w dobrej cenie i z pięknymi widokami to ja mogę powiedzieć tyle, że udało mi się oglądać mieszkania w Rowach - Apartamenty Lubicz - są wspaniałe i cena za metr nie jest przerażająca jak na taki komfort. Myślę, ze warto o tym myśleć w razie chęci wynajmu krótkoterminowego w atrakcyjnej lokalizacji.
bunia
Użytkownik

23 maja 2020, 09:26

Jak chcesz kupić mieszkanie inwestycyjne to faktycznie lepiej nad morzem, Atal buduje bardzo fajne osiedla w Trójmieście z mieszkaniami z widokiem na zatokę, ceny są dość przystępne jak na takie mieszkania a więc warto zainwestować
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl