Ozdoby okienne

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Werka33
Użytkownik
Posty:17
Rejestracja:28 maja 2018, 12:34

29 sie 2018, 11:15

Jeśli ktoś szuka nietypowych, sprawdzonych i efektownych ozdób okiennych, gorąco polecam markizy dragon z tego katalogu. Zanim podjęłam decyzje o wyborze konkretnych markiz przejrzałam całe mnóstwo katalogów, pism wnętrzarskich, pochodziłam po punktach producentów rolet i markiz. Jednak ciągle coś mi nie pasowało – albo za mały wybór, albo skomplikowany mechanizm. Teraz jednak trafiłam na coś, co w stu procentach spełniło moje oczekiwania. Warto wybrać takie markizy, bo świetnie się prezentują i są zupełnie inne niż nudne i bez wyrazu rolety z hipermarketu.
Limetka
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:22 sie 2018, 21:06

31 sie 2018, 01:42

hmm jeśli chodzi o takie ozdoby okienne to warto wybrac folie dekoracyjne ,których naklejenie i ściaganie to zaden problem.. Takie tanie folie oferuje firmaMorpho http://www.morphofilms.pl/folie-ochronne . U nich można zamówić folię na okno dowolnej wielkości. Myślę, że to dobre i przede wszystkim tanie rozwiązanie.
bifka
Użytkownik
Posty:319
Rejestracja:22 sie 2017, 18:39

28 lis 2018, 16:04

Ja okna ozdabiam tylko wtedy, jak jest okazja, teraz na przykład szukam już jakiś fajnych ozdób na Boże Narodzenie. Póki co na bardzo fajne dekoracje świąteczne, w tym również takie na okna, trafiłam na stronie happenings.pl/dekoracje-swiateczne. Wybór jest tam bardzo duży a ceny niewygórowane, więc polecam zajrzeć ;)
pomysłowa
Użytkownik
Posty:421
Rejestracja:18 maja 2013, 22:34

29 lis 2018, 08:22

Wybór wbrew pozorom nie jest taki mały, w sklepach z wyposażeniem domowym można sporo znaleźć.
kowalski007
Użytkownik
Posty:300
Rejestracja:16 sty 2019, 19:40

28 lis 2019, 17:55

Myślałem nad roletami - jakiś pomysł, skąd zamówić ciekawe rolety?
giron008
Użytkownik
Posty:307
Rejestracja:27 mar 2019, 11:01

02 gru 2019, 07:04

Zalecam zwrócić uwagę na ofertę Galanterii Okiennej Mobi https://www.roletymobi.pl/ z Warszawy , skąd osobiście zamawiałem żaluzje aluminiowe. Otrzymałem produkt w znakomitej jakości i za super cenę, w pełni spełniający moje oczekiwania. No i do tego idealnie wpasowały się w okna! Co najważniejsze, żaluzje aluminiowe stają się ostatnio bardzo popularne.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl