Dla szukajacych pomyslu na biznes

Chcesz otworzyć biznes? Masz na to środki? Ale nie wiesz w co zainwestować? Napisz. Postaramy się pomóc.

Moderator: mkamil

Mannia
Użytkownik

22 mar 2019, 09:08

Ja na przykład zakupiłem apartament nad morzem, by następnie zarabiać na jego wynajmie. To był znakomity pomysł, gdyż chętnych oraz zainteresowanych w zupełności nie brakuje. Apartament znajduje się w Herkules Plaza http://herkulesplaza.pl/ Świnoujściu, .
Amberus
Użytkownik

22 mar 2019, 10:59

Jak miło. Wszyscy tak powinniśmy zrobić. Nie tylko w Polsce ale i np. w Chorwacji itp. Na co czekać, to zawsze pewna i dobra kasa.
I teraz - ilu jest na to stać ? Jak nie stać to pora na to i inne zarobić. Zapraszam do mojej grupy inwestorskiej. Kontakt poprzez pracapewna@gmail.com
Awatar użytkownika
Sare13

14 lut 2020, 19:24

Wiem, że 2020r. kryptowaluty już wam są doskonale znane, ale ten rok będzie rozstrzygający dla BTC. Jeśli chodzi o ciekawe INWEST, ostatnio było głośno o Bitcoin Profit przez te reklamy o Lewandowskim, jak ktoś jest zainteresowany to polecam sprawdzić jakąś recenzję, np na businnes face pl jest chyba najlepsza opinia. Znajomi całkiem nieźle na tym trzepią kasę.
Amberus
Użytkownik

23 lut 2020, 10:42

Poznaj i nie przegap okazji na duże dochody jakie nam umożliwiła firma Travel Businnes z USA. Firma jest członkiem największych światowych biur podróży oraz sama prowadzi wiele działalności. Po zmianach jakie wprowadziła teraz i my możemy zagwarantować sobie super dochody przy jednorazowej inwestycji tylko 20 $ [ wpłata dowolną kartą ] Tu korzysta każda świadoma osoba z tej wyjątkowej okazji i buduję swoją nie zależność finansową w najprostszy możliwy sposób. Poznaj firmę, stań się jej partnerem i zagwarantuj sobie stałe dochody. Zapewniam wszelkie informacje - kontakt pracapewna@gmail.com
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl