Wyposażenie oraz akcesoria łazienkowe z Indii

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator: mkamil

Awatar użytkownika
Sheinen
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2019, 12:19

13 sie 2019, 12:20

Witam Państwa, temat dotyczy wyposażenia oraz akcesoriów łazienkowych z Indii

Zajmuje się handlem międzynarodowym na podstawie sieci kontaktów i poleceń. Poprzez znajomego mieszkającego w Indiach zgłosiła się firma z 20 letnim doświadczeniem w produkcji wyposażenia oraz akcesoriów łazienkowych.
Jest to spory biznes produkcyjno-eksportowy. Mają stałych odbiorców w Dubaju, USA oraz w Szwecji. Interesuje ich wejście na Polski rynek. Mają wszystkie potrzebne certyfikaty a sam towar jest bardzo wysokiej jakości.
Większość wyposażenia i akcesoriów dostępnych na Polskim rynku głównie produkowane są w Chinach z Aluminium. Indyjska firma o której mowa, produkuje tylko z mosiądzu co zapewnia dużo lepszą jakość i trwałość.

Posiadają bazę ok 500 produktów. sprawdziłem tylko wybrane i spokojnie można znaleźć produkty z marżą 500% a może i nawet więcej.
Wszystko z 7 letnią gwarancją producenta.

Mimo iż jest to rozpoznawalna i rodzima indyjska firma z tradycjami to prowadzą ją osoby z ukończonymi studiami biznesowymi we Francji, co zapewnia europejskie standardy współpracy i komunikacji.

Oczywiście istnieje możliwość spotkania w Polsce z przedstawicielami firmy lub też spotkanie w Indiach. Cała transakcja może być monitorowana, poprzez niezależnego agenta, który dopilnuje czy towar został odpowiednio zapakowany, spełnia wszystkie normy. Można też samemu pojechać zobaczyć w jaki sposób produkują, pakują, transportują itd.

FOB -

Produkcja i przygotowanie towaru do transportu.
Transport od fabryki do portu.
Odprawa celno-eksportowa.
Załadunek towaru na statek (do burty statku)

Lub też CIF (oczywiście koszt ubezpieczenia i inne opłaty administracyjne muszą zostać pokryte przez Państwa, natomiast istnieje możliwość że to oni zajmą się całą papierkową robotą związaną z odprawą celną)

Możliwość nawiązania współpracy dystrybucyjnej lub nawet wyłącznej dystrybucji po spełnieniu określonych ilości zamówień/powtarzalność.


Dla zainteresowanych mogą zostać wysłane przykładowe towary, mogą być zrobione zdjęcia, filmy, co tylko Państwo sobie życzycie.


Są to bardzo otwarci i dobrzy ludzie, życzę sobie i Państwu zawsze takich kontrahentów


W razie pytań służę pomocą, jestem niezależnym agentem natomiast firma z Indii o której mowa opłaca moje usługi w celu pozyskania nowych kontaktów biznesowych.

Posiadam cenniki, oferty, materiały promocyjne, proszę się odzywać jeśli temat Państwa zainteresował.


Wymagana inwestycja: ok 100tyś zł aby sprowadzić pierwszy kontener.


Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie