Wyposażenie oraz akcesoria łazienkowe z Indii

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator: mkamil

Awatar użytkownika
Sheinen
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2019, 12:19

13 sie 2019, 12:20

Witam Państwa, temat dotyczy wyposażenia oraz akcesoriów łazienkowych z Indii

Zajmuje się handlem międzynarodowym na podstawie sieci kontaktów i poleceń. Poprzez znajomego mieszkającego w Indiach zgłosiła się firma z 20 letnim doświadczeniem w produkcji wyposażenia oraz akcesoriów łazienkowych.
Jest to spory biznes produkcyjno-eksportowy. Mają stałych odbiorców w Dubaju, USA oraz w Szwecji. Interesuje ich wejście na Polski rynek. Mają wszystkie potrzebne certyfikaty a sam towar jest bardzo wysokiej jakości.
Większość wyposażenia i akcesoriów dostępnych na Polskim rynku głównie produkowane są w Chinach z Aluminium. Indyjska firma o której mowa, produkuje tylko z mosiądzu co zapewnia dużo lepszą jakość i trwałość.

Posiadają bazę ok 500 produktów. sprawdziłem tylko wybrane i spokojnie można znaleźć produkty z marżą 500% a może i nawet więcej.
Wszystko z 7 letnią gwarancją producenta.

Mimo iż jest to rozpoznawalna i rodzima indyjska firma z tradycjami to prowadzą ją osoby z ukończonymi studiami biznesowymi we Francji, co zapewnia europejskie standardy współpracy i komunikacji.

Oczywiście istnieje możliwość spotkania w Polsce z przedstawicielami firmy lub też spotkanie w Indiach. Cała transakcja może być monitorowana, poprzez niezależnego agenta, który dopilnuje czy towar został odpowiednio zapakowany, spełnia wszystkie normy. Można też samemu pojechać zobaczyć w jaki sposób produkują, pakują, transportują itd.

FOB -

Produkcja i przygotowanie towaru do transportu.
Transport od fabryki do portu.
Odprawa celno-eksportowa.
Załadunek towaru na statek (do burty statku)

Lub też CIF (oczywiście koszt ubezpieczenia i inne opłaty administracyjne muszą zostać pokryte przez Państwa, natomiast istnieje możliwość że to oni zajmą się całą papierkową robotą związaną z odprawą celną)

Możliwość nawiązania współpracy dystrybucyjnej lub nawet wyłącznej dystrybucji po spełnieniu określonych ilości zamówień/powtarzalność.


Dla zainteresowanych mogą zostać wysłane przykładowe towary, mogą być zrobione zdjęcia, filmy, co tylko Państwo sobie życzycie.


Są to bardzo otwarci i dobrzy ludzie, życzę sobie i Państwu zawsze takich kontrahentów


W razie pytań służę pomocą, jestem niezależnym agentem natomiast firma z Indii o której mowa opłaca moje usługi w celu pozyskania nowych kontaktów biznesowych.

Posiadam cenniki, oferty, materiały promocyjne, proszę się odzywać jeśli temat Państwa zainteresował.


Wymagana inwestycja: ok 100tyś zł aby sprowadzić pierwszy kontener.


Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl