Jakie konto bankowe wybrać ?

Który bank jest najlepszy? Który warto polecić? A który omijać z daleka? Podziel się swoimi opiniami.

Moderator:mkamil

joki
Użytkownik
Posty:252
Rejestracja:02 lut 2017, 18:45

05 kwie 2018, 13:17

Witam
Gdzie jest najwyżej oprocentowane konto oszczędnościowe? Tylko o bank mi chodzi - co możecie polecić? Czytałem niedawno w jakim banku założyć konto i zastanawiam się nad m Bankiem jak uważacie ?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
zaratus
Posty:4
Rejestracja:08 kwie 2018, 16:18

08 kwie 2018, 16:20

Posprawdzaj sobie różne rankingi i będzie Ci łatwiej zdecydować
Awatar użytkownika
Koniu
Posty:4
Rejestracja:18 kwie 2018, 20:37

18 kwie 2018, 20:38

Moim zdaniem najlepsze jest darmowe
Awatar użytkownika
aniulaxx
Posty:3
Rejestracja:21 kwie 2018, 12:51

21 kwie 2018, 12:52

No tak, ale teraz prawie każde jest darmowe
Awatar użytkownika
Mosterno
Posty:4
Rejestracja:22 kwie 2018, 19:53

23 kwie 2018, 21:56

Kto z nas nie miał problemów przy zakładaniu nowego biznesu? Chyba nie ma takiej osoby, każdy z nas musi się jakoś przemęczyć, ale czy każdy z nas wie, że można sobie jakoś ułatwić cały ten projekt? Ja na przykład pomogłem sobie znaleźć odpowiedni bank do założenia konta firmowego poprzez odwiedzenie rankingu banków na firmowy bank.pl. Świetne zestawienie, które pomogło mi wybrać najlepszą ofertę kont firmowych na rynku :D
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

04 maja 2018, 09:45

Ja wybrałam konto bankowe, które znajdziecie na stronie internetowej https://www.eurobank.pl/produkty,konta- ... e,6,9.html Niestety, w dzisiejszych czasach ludzie kierują się głównie opinią społeczną. Oczywiście mama, babcia, ciocia i sąsiadka chcą dla nas jak najlepiej sugerując otwarcie konta w ich dotychczasowym banku, który – metaforycznie mówiąc – jest najbardziej opłacalny, ponieważ nikt im tam jeszcze pieniędzy nie ukradł. Mają rację, w końcu najbliżsi to nasi najlepsi doradcy. Nie będą koloryzować jak konsultanci w banku, którzy są gotowi pomalować nam cały dom w zamian za podpisaną umowę. Ale warto się jednak zastanowić.
Awatar użytkownika
Filana
Posty:4
Rejestracja:06 maja 2018, 22:42

06 maja 2018, 22:46

Rzeczywiście to konto to jest bardzo dobra rzecz ! Mam nadzieję, że ktoś skorzysta
Awatar użytkownika
Zegaro
Posty:4
Rejestracja:14 maja 2018, 12:31

14 maja 2018, 12:32

Wydaje mi się, że obecnie konta wszędzie są darmowe
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

17 maja 2018, 10:20

Jeżeli chodzi o wybór konta bankowego to na rynku mamy bardzo bogaty wybór ofert, przez co znalezienie najbardziej odpowiadającej nam oferty wcale nie jest takie proste. Większość banków stara się przyciągnąć do siebie klientów poprzez wykorzystanie wszelakich mediów i narzędzi promocyjnych, w których oferują konta bankowe za zero złotych. Jednakże często okazuje się, że takie konta za zero złotych są tylko pozornie darmowe, gdyż w rzeczywistości okazuje się, że należy spełnić szrek warunków i wymogów, aby faktycznie korzystać z konta za darmo. Dlatego polecam każdemu wykonać szczegółową analizę konkretnej oferty. Sam, gdy zakładałem konto osobiste przeprowadziłem taką właśnie analizę, co pozwoliło mi podjąć decyzję, aby skorzystać z oferty dostępnej na stronie https://www.bzwbk.pl/konta-bankowe/kont ... z-wbk.html
oldtimer
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:21 cze 2018, 22:00

23 cze 2018, 13:42

Szczerze powiedziawszy tego typu zagrania nie sa zbytnio fair wobec aktualnych klientow. Wiele razy sie wlasnie spotkalem z tym o czym piszesz. Na poczatku wszystko wyglada zbyt dobrze .. by za jakis czas wprowdzic mnostwo oplat. Na dluzsza mete nie wiem jak to moze byc oplacalne gdyz niezadowoleni ludzi i tak znajda sobie alternatywe. Lepiej natomiast ma sie sprawa jesli mowimy o kontach przeznaczonych bezposrednio dla biznesu. Tutaj nie ma juz owijania w bawelne czy tez zmieniania po cichu warunkow na podstawie jakich toczy sie wspolpraca. Dobrym przykladem moze byc tutaj https://www.eliteprivatebanking.pl/#/db ... t-db-elite ten wlasnie pakiet obejmujacy praktycznie wszystko czego mozemy chciec w tym zakresie. Oczywiscie to dla osob prowadzacych biznes na powaznie .. liczacych na jak najwyzsza jakosc obslugi oraz wsparcia w razie jakichs problemow.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl