kredyt dla firm

Który bank jest najlepszy? Który warto polecić? A który omijać z daleka? Podziel się swoimi opiniami.

Moderator:mkamil

izzza15
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:06 mar 2017, 18:51

12 kwie 2017, 21:47

Witam. Oferta Aasa Dla Biznesu, słyszeliście coś o niej. Ciekawi mnie ogólny proces przeprowadzenia. Kilka osób właśnie wspominało mi o tej ofercie, ale tyle pozytywów przedstawiali, że nie mogłam uwierzyć. Dlatego pytam się Was. Czy jest tak kolorowo jak mówią ? Ja jestem prawie przekonana.
joki
Użytkownik
Posty:252
Rejestracja:02 lut 2017, 18:45

29 maja 2017, 11:06

Witaj. Ja mogę Ci jedynie dać parę wskazówek. Dla firm bardzo ważne są dwa aspekty użytkowania konta. Po pierwsze, tanie przelewy. O ile ceny otwarcia konta, jego utrzymania nie są wygórowane, a opłaty za użytkowanie karty zazwyczaj można uniknąć, to nie wolno zapominać o tym, że przelewy zewnętrzne i zagraniczne mogą nas naprawdę wiele kosztować. Co gorsza, wiele firm obracająca gotówką, więc wpłaty i wypłaty do bankomatów potrafią pochłonąć znaczną część dochodów. Warto zajrzeć na stronę: Ranking Kont Osobistych sprawdzić które Ci się opłaca.
Awatar użytkownika
kozzak2
Posty:5
Rejestracja:24 paź 2018, 16:21

25 paź 2018, 13:01

A może te https://judaszowesrebrniki.pl/lista-parabankow-dzialajacych-w-polsce instytucje parabankowe będą do tego przydatne? Co o tym sądzicie? Ja właśnie czegoś sprawdzonego poszukuję...
Nie ma nic piękniejszego niż pobudzać ludzi do śmiechu – Marcel Achard
pracoholik
Użytkownik
Posty:22
Rejestracja:01 cze 2019, 08:06

01 cze 2019, 08:12

parabanki i szanująca się firma? lepiej chyba wziąć kredyt w instytucjach, które istnieją bardzo długo na rynku.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl