Szybki kredyt gotówkowy.

Który bank jest najlepszy? Który warto polecić? A który omijać z daleka? Podziel się swoimi opiniami.

Moderator:mkamil

Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

17 maja 2018, 10:43

Trudno znaleźć dorosłego Polaka bez kredytu czy pożyczki, ale tylko nie wielka część z tych osób sprawdza dokładnie warunki umowy. Takie podejście bywa dość kosztowe, albo z powodu większych rat i dodatkowych opłat, albo totalnie niepotrzebnych produktów dodatkowych dorzuconych do podstawowej umowy. Według mnie, jeśli chodzi o finanse i nie tylko to Ty jesteś odpowiedzialny i przede wszystkim sam musisz wiedzieć co Ci się opłaca co nie, musisz orientować się kiedy ktoś gra z Tobą nieczysto albo chce zarobić na Twojej niewiedzy. Najważniejszą rzeczą na którą trzeba zwrócić uwagę są promocje bankowe. Od dawna wiadomo, że reklama ma przyciągnąć Cie do banku, a już na miejscu dowiesz się o prawdziwych warunkach super oferty. Oczywiście niektóre promocje są ok, ale często jest tak, że to zwykłe gotówki opakowane w ciekawe marketingowe nazwy, czasem droższe od zwykłego kredytu choć na przykład bez odsetek i bez zaświadczeń. Dodatkowe informacje znajdują się pod adresem https://www.bzwbk.pl/kredyty/kredyty-go ... wkowy.html
Awatar użytkownika
DanielT
Posty:4
Rejestracja:22 maja 2018, 21:37

22 maja 2018, 21:38

Macie rację ! Chwilówki się za to nie nadają do niczego !
Awatar użytkownika
Zdenek
Posty:3
Rejestracja:27 maja 2018, 12:40

27 maja 2018, 12:42

Dla mnie takie kredyty to nie jest dobre rozwiązanie
Awatar użytkownika
SYLWEK4Q
Posty:1
Rejestracja:29 maja 2018, 20:49

29 maja 2018, 20:52

Jaki stomatolog grójec jest najlepszy? Może ktoś z Was był u jakiegoś i może mi coś powiedzieć na ten temat? Będę naprawdę wdzięczny za pomoc, ponieważ muszę się wybrać, a nie wiem do kogo.
Awatar użytkownika
negrri
Posty:4
Rejestracja:31 maja 2018, 19:39

31 maja 2018, 19:48

Ja jakoś nie ufam takim rozwiązaniom, zdecydowanie wolę współpracować z normalnymi bankami.
sonet
Użytkownik
Posty:18
Rejestracja:31 lip 2017, 13:58

02 cze 2018, 10:46

Ludzie którzy ledwo wiążą konie z końcem na pewno nie pójdą w chwilówki. Ja wybrałbym kredyt gotówkowy bez odsetek w banku Raiffeisen. Bank pobiera tylko prowizję która jest zależna od ilości rat.
Awatar użytkownika
PingPong
Posty:2
Rejestracja:04 cze 2018, 20:56

04 cze 2018, 20:57

Takie rozwiązania to nie jest dobry pomysł !
pomysłowa
Użytkownik
Posty:421
Rejestracja:18 maja 2013, 22:34

08 cze 2018, 08:45

Jestem podobnego zdania, poza tym, zanim weźmie się kredyt trzeba najpierw wszystko dokładnie przemyśleć i obliczyć. Na przykaład to, jaki kredyt warto wziąć: http://podsuwam.pl/kredyt-gotowkowy-poz ... hipoteczny. Poza tym podobnych decyzji nie podejmuje się na szybko, tylko trzeba rozważyć wszystkie opcje, by było to rozwiązanie jak najbardziej korzystne.
Dove
Użytkownik
Posty:49
Rejestracja:10 lut 2018, 09:17

19 lip 2018, 07:31

Czasem nie da się w banku otrzymać kredytu i co wtedy? Załamać ręce? Jak jest potrzeba to zgłasza sie człowiek po pozyczkę do firmy pożyczkowej. Trzeba tylko dobrze wybrać i czytać warunki umowy. Poczytajcie sobie tutaj https://concash.pl/pozyczki-konsolidacyjne Maja na przykład pożyczki konsolidacyjne, takie które niejednemu już uratowały zycie. Wiem jak łatwo wpaść w spiralę finansową. Konsolidacja jedynie wtedy pomaga.
Awatar użytkownika
bojella
Posty:4
Rejestracja:25 lip 2018, 19:48

25 lip 2018, 19:55

Ja obawiam się tego typu kredytów, że nie będę w stanie spłacić zadłużenia.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl