nieruchome.net - darmowe ogłoszenia nieruchomości

Masz towar i szukasz rynku zbytu. Dział poświęcony zamieszczaniu ofert handlowych. Bez spamu!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
aura
Posty:1
Rejestracja:06 gru 2012, 11:41

06 gru 2012, 11:46

Szanowni Państwo,
zachęcamy do skorzystania z oferty limitowanej nowego portalu http://www.nieruchome.net!


Pakiet na start!

Tylko teraz biura nieruchomości otrzymują za darmo 500 ogłoszeń, w tym 6 promowanych. Osoby prywatne zawsze dodają ogłoszenia za darmo!

Wystarczy się zarejestrować:

Panel rejestracji:
http://nieruchome.net/dodaj_ogloszenie/ ... zytkownika


Wygodny eksport

Aby zarządzanie kontem uczynić jeszcze łatwiejszym, oferujemy ustawienie automatycznego eksportu ogłoszeń do serwisu, dzięki programom Galactica, Asari, Agencja3000.

***

W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami: biuro@nieruchome.net


Pozdrawiamy,
portal Nieruchome.net

¬¬¬
Darmowy import należy wykorzystać w ciągu dwóch miesięcy. Po tym terminie niewykorzystane ogłoszenia przepadają. Darmowe promowania nie posiadają daty ważności. Można je wykorzystać do dowolnych ogłoszeń.
emil
Użytkownik
Posty:55
Rejestracja:09 sie 2013, 16:59

23 sie 2013, 08:57

Zapraszam również na stronę największej agencji nieruchomości w Polsce. Real Estate Agency Warszawa posiada obecnie sześć biur na terenie Polski.
Adamek
Użytkownik
Posty:58
Rejestracja:25 lut 2014, 07:19

27 kwie 2014, 08:50

Powiem jako przykład z własnego doświadczenie, że jak szukałem dla siebie mieszkania do wynajęcia, to przede wszystkim zerkałem na te większe portale z ogłoszeniami. Byłem zdania, że jak komuś zależy, to na pewno wystawi na tych większych. Najciekawsza jest chyba ta tablica ogłoszeń z nieruchomościami, po za tym również otodom, chociaż tam często były już nieaktualne oferty. W końcu słupy ogłoszeń to też dobre źródło informacji bo też nie każdy chce się reklamować w sieci.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl