Tłumaczenia rosyjski

Masz towar i szukasz rynku zbytu. Dział poświęcony zamieszczaniu ofert handlowych. Bez spamu!

Moderator:mkamil

tlumaczenia
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:20 sty 2012, 02:00
Lokalizacja:Warszawa

20 sty 2012, 02:13

Oferujemy kompleksowe tłumaczenia z języka polskiego na rosyjski oraz z języka rosyjskiego na polski

Tłumaczenia rosyjski:
Umowy
Kontrakty
Oferty handlowe
Korespondencja handlowa i inna
Kompleksowe tłumaczenie stron internetowych
Ulotki i materiały reklamowe
Wizytówki
Tłumaczenia techniczne rosyjski (dokumentacja techniczno-ruchowa, instrukcje obsługi, teksty specyfikacji, oferty i inne)
Medialne
Rozmowy biznesowe i spotkania towarzyskie (tłumaczenia konsekutywne, symultaniczne, szeptane)
Tłumaczenia wyjazdowe (misje gospodarcze, targi, spotkania, wyjazdy)
Tłumaczenie dowolnego tekstu
Redagowanie, poprawianie błędów w istniejących tłumaczeniach. Korekta każdej treści

Dziedziny specjalizacji: ekonomia, marketing, biznes, handel, handel międzynarodowy, stosunki międzynarodowe, finanse, bankowość, rachunkowość, zarządzanie, prawo, prawo międzynarodowe, media, sport, informatyka, internet, medycyna, farmacja, chemia, budownictwo, inżynieria, geografia, transport, spedycja, motoryzacja, przemysł, tłumaczenia techniczne, tłumaczenia ogólne. Wykonujemy również przekłady związane z tematyką Unii Europejskiej, a także zawierające skomplikowane słownictwo. Towarzyszymy delegacjom podczas wyjazdów na targi, spotkania biznesowe do Rosji, Ukrainy i innych krajów WNP. Wspomagamy przedsiębiorców, instytucje i organizacje chcące nawiązać współpracę z kontrahentami rosyjskojęzycznymi, a także zajmujemy się obsługą Klientów rosyjskojęzycznych. Pomagamy swoim Klientom budować trwałe relacje z partnerami biznesowymi.

Głównym obszarem działania naszej firmy jest Polska i kraje Europy Wschodniej. Rodzajem przeważającej działalności jest działalność związana z tłumaczeniami z i na język rosyjski oraz usługami doradczymi.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług
Zespół www.rosyjski-tlumaczenia.com.pl - Tłumacz języka rosyjskiego
Awatar użytkownika
Shaq
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:12 lut 2018, 13:53

22 lut 2018, 19:03

Moim zdaniem warto też samodzielnie uczyć się języka rosyjskiego, bo dzięki temu nie trzeba zlecać takich prac :) Ciekawa nauka rosyjskiego przez internet jest choćby tu :)
Każdy ma taki moment, od którego wszystko się zaczyna.
Awatar użytkownika
biskiut
Posty:4
Rejestracja:11 mar 2018, 17:57

11 mar 2018, 18:16

Rosyjski jest dla mnie strasznie nudny...
nosleep
Użytkownik
Posty:148
Rejestracja:09 wrz 2017, 12:35

23 kwie 2018, 22:03

Rosyjski nie jest nudny ale jest bardzo trudny. Moja firma współpracuje z firmą z Rosji i często dostajemy dokumenty po rosyjsku, które trzeba przetłumaczyć. Mamy zaprzyjaźnione biuro tłumaczeń. Tłumaczenia z rosyjskiego w Krakowie zlecamy pani Wandzie Konior. Jest ona tłumaczem przysięgłym więc mamy pewność, że wszystkie przekłady zrobione są prawidłowo. Tłumaczenia wykonuje szybko i zawsze w wyznaczonym terminie.
bifka
Użytkownik
Posty:319
Rejestracja:22 sie 2017, 18:39

04 maja 2018, 12:20

My też swojego czasu potrzebowaliśmy w firmie przetłumaczyć kilkadziesiąt dokumentów z języka rosyjskiego na język polski. Skorzystaliśmy wtedy z oferty https://123tlumacz.pl. Zależało nam bardzo na czasie, a w tej firmie przygotowano dla nas profesjonalne tłumaczenia naprawdę ekspresowo. Co więcej, wcale dużo nie zapłaciliśmy, więc naprawdę polecamy. Wszystko odbywało się on-line, więc nie trzeba nawet było ruszać się z firmy ;) Biuro Tłumaczeń 123tlumacz oferuje również tłumaczenia z różnych innych języków, ofertę mają bardzo szeroką - są tam zarówno języki popularne, na przykład angielski, jak i języki bardziej rzadkie, na przykład język estoński. Więc jeśli potrzebowalibyście tłumaczeń przysięgłych, specjalistycznych lub technicznych w jakimkolwiek języku, to polecamy ;)
Mimi9
Użytkownik
Posty:55
Rejestracja:01 mar 2018, 14:32

07 maja 2018, 20:28

W biurach tłumaczeń powinni wam najlepiej pomóc. W końcu rozliczacie się z firmą a nie z osobą prywatną. Takie biura jak http://www.sct-tlumaczenia.pl korzystają z pomocy wielu specjalistów więc możecie mieć pewność że tekst będzie bardzo dobrze, merytorycznie przetłumaczony
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl