Czy korzystacie z dotacji unijnych na systemy zarządzania?

Jeśli masz problem z prowadzonym biznesmen - napisz, postaramy się pomóc.

Moderator:mkamil

Jerry Lacan
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:11 cze 2013, 14:23

04 wrz 2013, 10:35

Jeśli tak, to napiszcie proszę z jakich i jak Wam idzie rozliczanie się z dotacji. Pytam w szczególności mikro i małe firmy, bo dotacje są dedykowane do nich.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

10 sie 2017, 11:00

Na dotacjach nie znam się jakoś szczególnie, ale może dowiesz się czegoś z artykułu dostępnego na stronie http://www.e-finansowy.com.pl/dotacje-u ... siebiorcy/ Jeśli nie do końca rozumiesz wszystkie zapisy, które są umieszczone w opisie dotacji, to pamiętaj, że istnieje wiele ich opracowań, jak i grup, w których wyjaśniane są poszczególne zawiłości. W dobie Internetu znalezienie interesujących nas informacji to naprawdę nic trudnego, zważywszy na to, że temat dotacji jest obecnie bardzo popularny i niezwykle często poruszany.
TomaszS
Użytkownik
Posty:44
Rejestracja:25 lip 2017, 07:56

05 wrz 2017, 11:18

Tutaj możesz sobie podpatrzeć, z czego ja ostatnio korzystałem http://www.innpuls.pl/oferta/szybka-sciezka/, genialna obsługa i zwrot z inwestycji. Na pewno przy kolejnej okazji brania dofinansowania unijnego skorzystam z INNpuls, super doradztwo i skuteczne działanie.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

18 wrz 2017, 08:33

Ja słyszałam bardzo dużo pozytywnych opinii o firmie https://dotacjenainnowacje.taxand.pl/ która zajmuje się doradztwem i pomocą w pozyskiwaniu dotacji i dofinansowania. Przy ocenie szans na dofinansowanie planowanych projektów należy zadać sobie kilka pytań. Jeśli odpowiedź na nie jest pozytywna, szansa na pozyskanie dotacji rośnie. Wyzwaniem w tym procesie jest jednak umiejętność oceny własnego projektu pod kątem kryteriów wymaganych do spełnienia w odniesieniu do konkretnego programu. W ocenie takiej może pomóc doświadczony doradca, który jest w stanie bardziej obiektywnie ocenić kwalifikowalność projektu.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl