Jak unikać kradzieży w hotelach?

Jeśli masz problem z prowadzonym biznesmen - napisz, postaramy się pomóc.

Moderator:mkamil

errato
Użytkownik
Posty:485
Rejestracja:13 gru 2015, 18:43

04 sty 2016, 10:47

Jak można skuteczniej unikać kradzieży w hotelach?
Ludzie nagminnie wynoszą ręczniki itp, więc zastanawiam się czy można coś sensownego z tym zrobić.
bajk
Użytkownik
Posty:131
Rejestracja:12 sie 2015, 08:06

05 sty 2016, 18:15

Nie jestem pewna, czy da się jakoś skutecznie rozwiązać taki problem.
Wydaje mi się zresztą, że są dwie strony medalu, bo często jest tak, że to goście coś kradną, ale też zdarza się, że goście są okradani. O tym co robić takich sytuacjach czytałam tutaj: http://www.kancelaria-szip.pl/strefa-wi ... otelu.html
Ogólnie wydaje mi się, że są pewnie jakieś nowoczesne sposoby zabezpieczania takiego hotelowego wyposażenia, chociaż pewnie większość hoteli po prostu wlicza to w koszty prowadzenia firmy.
Mers
Użytkownik
Posty:60
Rejestracja:16 lip 2015, 10:09

15 sty 2016, 14:54

Pamiętaj, że złodziej jest zawsze o krok dalej i zawsze coś wymyśli.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

17 maja 2018, 13:08

Jeżeli chodzi o sejfy to ja korzystałem z oferty firmy https://www.saffort.pl/sejfy-antywlamaniowe Sejfy antywłamaniowe z atestem dostępne na stronie Saffort.pl to tylko zgodne z normą europejską certyfikowane sejfy ochronne, przeznaczone do trzymania dokumentów, kosztowności, pieniędzy oraz innych drogich rzeczy. Chociaż broń najczęściej jest przechowywana w sejfach na broń, te sejfy antywłamaniowe także mogą być przeznaczone do trzymania pistoletów, broni krótkiej. Najczęściej jednak w sejfach antywłamaniowych są przechowywane dokumenty oraz inne papiery wartościowe: umowy, akcje czy czeki. Do klasy sejfów z atestem są zaliczane sejfy na dokumenty, a także sejfy na pieniądze. Najczęściej jednak wybiera się sejfy większe, aby móc przechowywać wszystkie kosztowności w jednym miejscu. Zarówno dokumenty, jak i pieniądze, zwłaszcza duże sumy, są bardzo cenne, dlatego większość przedsiębiorców uważa, że te certyfikowane sejfy są najbardziej odpowiednim miejscem do ich przechowywania.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl