Jak zadbać o kontakt z klientem online?

Jeśli masz problem z prowadzonym biznesmen - napisz, postaramy się pomóc.

Moderator:mkamil

errato
Użytkownik
Posty:485
Rejestracja:13 gru 2015, 18:43

12 kwie 2016, 11:15

Jak skutecznie zadbać o kontakt z klientem online?
Macie może jakieś pomysły co można zrobić, żeby klient nie czuł się zlekceważony?
bajk
Użytkownik
Posty:131
Rejestracja:12 sie 2015, 08:06

12 kwie 2016, 18:28

Myślę, że taka podstawa to zachowanie zwrotów grzecznościowych, mimo że chciałoby się to skrócić i pisać jak to zwykle w internecie bywa.
Poza tym dostępność - ważne, żeby ktoś odpowiadał w miarę szybko na mejle - sama wkurzam się jak muszę czekać 2 dni, aż ktoś odpowie na moje pytanie. Na Wiktor Przedsiebiorczy: http://wiktorprzedsiebiorczy.pl/ widziałam ciekawy artykuł na ten temat.
Jeśli interesuje Cię to, to możesz tam sobie dokładniej coś poczytać.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

07 lis 2017, 12:32

O sukcesie firmy decyduje nie tylko sam produkt czy usługa. Równie ważni są profesjonalnie przygotowani pracownicy, którzy będą potrafili rozmawiać z klientem, by obsłużyć go na możliwie najwyższym poziomie. Istotnych jest tutaj szereg składników, m.in. wygląd personelu, autoprezentacja, sposób zachowania i mówienia oraz umiejętność zadawania pytań, by poznać oczekiwania i potrzeby osoby zainteresowanej proponowaną ofertą. Dodatkowe informacje znajdziesz na stronie internetowej http://www.info-news.pl/
Adrian4
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:06 gru 2016, 19:06

06 gru 2017, 17:20

Świetnym rozwiązaniem jest umieszczenie na stronie internetowej firmy chatu do kontaktów z klientem. Chat znajdziesz na https://chat-online.pl/index.php. Dzięki temu możesz się na bieżąco kontaktować z klientami i szybko zorintować się, jakie są ich oczekiwania.
Awatar użytkownika
Sieciak
Posty:15
Rejestracja:15 lip 2021, 08:48

20 lip 2021, 08:43

Wprowadzić CRM w firmie. W Firmao CRM możesz zarządzać swoją firmą, czasem pracy pracowników, czy fakturami. W jednym systemie masz dostęp do maili oraz do powiązanych z nimi kontrahentów, czy dokumentów. Sprawdź sobie na ich stronie. Przez 14 dni program jest darmowy, a można przetestować sobie wszystkie funkcje
Łucja0982
Użytkownik
Posty:33
Rejestracja:30 cze 2021, 09:20

22 lip 2021, 09:24

Dla mnie CRM to program który naprawdę potrafi usprawnić działanie przedsiębiorstwa. W moim przypadku pomógł mi on w zarządzaniu relacjami z klientami oraz w zarządzaniu całą firmą. Korzystam z programu od FIRMAO i jestem z niego bardzo zadowolony. Polecam sprawdzić ich ofertę, wydaje mi się że jest ona jedną z najlepszych na rynku.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl