Kadry i płace robić samodzielnie?

Jeśli masz problem z prowadzonym biznesmen - napisz, postaramy się pomóc.

Moderator:mkamil

errato
Użytkownik
Posty:485
Rejestracja:13 gru 2015, 18:43

17 kwie 2016, 16:41

Myślicie, że to byłby błąd czy wręcz przeciwnie?
Zastanawiam się nad tym czy dobry program kadrowy, jak np. coś takiego: http://wfirma.pl/kadry-i-place-online rozwiązywałby problem. Widziałam, że aplikacja jaką oferuje Wfirma jest o tyle dobra, że intuicyjna. Łatwo można się w niej połapać.
Ktoś korzystał? Co sądzicie o tym rozwiązaniu?
bifun
Użytkownik
Posty:449
Rejestracja:20 lis 2014, 08:35

27 maja 2016, 13:06

Lepiej mieć od tego sprawdzoną osobę w firmie.
michaśka
Użytkownik
Posty:20
Rejestracja:15 cze 2016, 08:36

15 cze 2016, 09:06

Nie słyszałam nic o tej firmie. Lepiej mieć kogoś sprawdzonego. Chyba, że umiesz sam i masz czas, to samodzielnie :)
Darcyk
Użytkownik
Posty:38
Rejestracja:02 mar 2017, 18:42

05 mar 2017, 19:44

Wszystko zależy od tego na ile jesteś w stanie poradzić sobie sam i w czym taki program ma Ci pomóc. Ja radzę sobie sam. Znalazłem na forum linka do programu do fakturowania https://afaktury.pl/ i to mi w zupełności wystarcza. Ma wszystkie potrzebne mi funkcje. A jego obsługa jest prosta i intuicyjna.
Awatar użytkownika
rita595
Posty:1
Rejestracja:17 mar 2017, 17:00

17 mar 2017, 17:02

Najlepiej mieć od tego księgową albo kadrową.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

18 maja 2017, 10:45

Ja zdecydowałam się na outsourcing. Wszystkim polecam usługi firmy https://www.tmf-group.com/pl-pl/service ... l/payroll/
bo robią świetną robotę. Zarządzanie płacami, w jednej lub w wielu jurysdykcjach, może być trudnym i wyczerpującym zasoby zadaniem, wymagającym poświęcenia setek godzin na interpretację przepisów prawnych i zapewnienie zgodności z lokalnymi zasadami, przepisami oraz wymogami dotyczącymi dokumentacji. Współpraca z firmą samodzielnie realizującą wszystkie usługi, taką jak TMF Group, a nie podzlecającą część zadań, jak wielu innych dostawców usług płacowych, pomaga zminimalizować ryzyko i zmniejszyć koszty. W skład ich globalnych zespołów wchodzą lokalni specjaliści pracujący w krajach, w których klienci prowadzą działalność, osoby te nie tylko informują klientów na bieżąco o wszelkich zmianach regulacyjnych, ale również zapewniają spełnianie wszelkich lokalnych wymogów sprawozdawczych. Podstawą sukcesu TMF Group jest model globalnego zarządzania zapewniający klientom większą przejrzystość prowadzonych operacji i lepszą kontrolę nad nimi.
Awatar użytkownika
kładek
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:23 maja 2017, 14:00
Lokalizacja:Wałbrzych

23 maja 2017, 14:30

Jeżeli jest to malutka firma, która zatrudnia nie więcej niż 5 osób, to jeszcze jest się w stanie to ogarnąć w jakimś zakresie w pojedynkę, wystarczy wyposażyć się tylko w dobry program księgowo-kadrowy i można działać w tym kierunku. Schody się zaczynają, jeżeli pracowników jest więcej niż 5, wtedy już lepszym wyjściem byłoby zatrudnić kogoś do zajmowania się kadrami i płacami, bo to by było za dużo osób na głowie szefa i pojawiałyby się błędy w dokumentach, gdyby każdy mu przynosił sterty papierów kadrowych.
Awatar użytkownika
mireg545
Posty:1
Rejestracja:20 gru 2017, 16:46

20 gru 2017, 16:47

a kto tak robi
_______________
aasadlabiznesu.pl
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl